UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    
  Kosmetyki Colway


  Aktualności - Sieć COLWAY


   
 • Kosmetyki Colway

 • Krem na dzień
 • Krem na noc
 • Peeling
 • Tonik


 • Colvita


 • Jonoforeza
 • 2007 2008 2009 2010            

  styczeń luty marzec kwiecień maj          
     


  Styczeń ' 2010

  Szanowni Państwo!
  Współpracownicy Sieci Colway!
  Nasi Drodzy Przyjaciele!  Skończyły się wreszcie wszystkie święta oraz inne powody do felietonów okolicznościowych i pompatycznych. Praca u podstaw - Szanowni Uczestnicy naszej Sieci.

  Nigdy nie mówiliśmy, że w COLWAY gołąbki same wpadają do gąbki. U nas jest tylko troszeczkę łatwiej, niż gdzie indziej, bo jesteśmy jednym z niewielu MLM-ów na świecie, który uczciwie rzec może: "mamy Produkty unikalne". Wszyscy inni wokół nas, ci mniejsi i ci więksi kręcą się wokół produktów podobnych, a co najmniej porównywalnych i bezustannie muszą dowodzić, że mojsze jest bardziej niż twojsze, a zwłaszcza ichsze.

  Styczeń był miesiącem trudnym. Gorszy przeważnie handlowo od innych, tego roku powitał nas w całym kraju ostrą zimą, nierzadko uniemożliwiającą wręcz dotarcie z Kolagenową Odsieczą tam, wszędzie, gdzie byśmy chcieli. Mróz bywał tak srogi, że gdy trafiło na leniwych doręczycieli, którzy pozostawiali nasze paczki na noc w samochodzie, to Kolagen zamarzał i pękał.

  Tym większe ukłony w kierunku tych z Was, którzy kreowali obrót. Bo styczeń zamknął się wynikiem bardzo przyzwoitym.

  Z sukcesów na innych frontach wymienić należy:

  - flagowy nasz Produkt Kolagen Naturalny uzyskał jedną z najcenniejszych światowych certyfikacji - amerykańskie FDA o nr E1002887.

  - dopinamy negocjacje w sprawie Meetingu Rocznicowego (uwaga!) w hotelu Mariott w Warszawie w terminie 8-9.05.2010. Trzymajcie kciuki, bo od tego zależy wysokość kosztów uczestnictwa. Jak się domyślacie - jest co negocjować. Bo będzie naprawdę komfortowo i profesjonalnie.

  Kiedy jednak padnie hasło: Zapraszamy! - to nie zwlekajcie z zapisami. Pewne jest już to, że musimy się zamknąć w liczbie 260 Uczestników. Tyle mieści najgodniejsza i jedyna nas interesująca Congres Hall Mariott. Padły już pytania o koszt uczestnictwa. Otóż musimy zmieścić je w 600 PLN/osoba. I tak sporo. Ale kto był w Rynie, ten wie, że jeśli powiemy: warto ,to na pewno będzie warto.

  - powoli tworzymy nowe programy szkoleniowe. "Narzędzia Menedżerskie" - jeden z elementów programu, jaki ma się w tym roku wykuć, zostały już przedstawione siedmiu grupom. Czekamy na zaproszenia od kolejnych. Kontakt z prezesurą. Inne szkolenia wyjazdowe też niebawem ruszają. Prosimy o kontakt z Leaderami je organizującymi

  - na Uniwersytecie Gdańskim opisano mechanizm transdermalności peptydów kolagenowych w procesie dysymilacji molekuł na styku ze skórą. Uwaga! Po raz pierwszy w historii biochemii "podglądnięty" został fenomen wnikania tzw. peptydów sygnałowych kolagenu pozaustrojowego do wnętrza fibroblastów. Obszerne cytaty znajdą się w najnowszym wydaniu Zeszytu nr 2 (najpóźniej marzec). Prace nadzorował prof.dr hab. Zbigniew Mackiewicz z Wydziału Chemii UG. Nie były w żaden sposób "sponsorowane". Doczekaliśmy się więc niezbitego dowodu naukowego!

  Uprzejmie prosimy, aby wszyscy Menedżerowie COLWAY podjęli na razie tylko próbę wyobrażenia sobie rzeczy następującej: razu pewnego stanie się "normalnie", to znaczy tak, jak we wszystkich MLM-ach świata. Co kto zamówi z produktów, to będzie nieodwołalnie przypisane do jego pozycji menedżerskiej, na którą zamówienie nastąpiło. Cudowna wolność, kompletnie niepojmowalna dla ludzi z innych biznesów, jacy do nas przechodzą - skończy się w drugiej połowie tego roku. Rzecz niesamowita, nie będzie już można dowolnie przesuwać na zakończenie miesiąca obrotów w strukturze. Zniknie właściwie operacja zwana "przyporządkowywaniem obrotów".

  Dlaczego chcemy - tak niektórzy uważają - odebrać Wam ten kuriozalny przywilej?

  Po pierwsze dlatego, że rozwój polskich struktur czyni konieczne w dotychczasowych zwyczajach, "ręczne" zamykanie miesiąca coraz bardziej trudnym. Z czasem stanie się to po prostu niemożliwe.

  Po drugie dlatego, że nie zawsze możliwości przesuwania obrotu służą koniecznie temu, co przyświecało idei - umożliwieniu Wam wyciągania z Systemu maksymalnych matematycznie prowizji, a coraz częściej pewnym manewrom, które są wątpliwe z punktu widzenia etyki MLM-u. Obserwujemy je z narastającą irytacją. Będzie więc może nieco "trudniej" w sensie dokładnego trafienia w najkorzystniejsze oprowizjowanie, ale za to znacznie sprawiedliwiej. Ustaną np. głosy mówiące o "uciekaniu" komuś w dół struktury obrotów i dochodów, na jakie liczył.

  Oczywiście coś za coś. Odebranie pewnego, pozaumownego zresztą przywileju, zrekompensowane Wam zostanie możliwością podglądu online obrotów w swojej organizacji. Tak więc dla osób korzystających z internetowego narzędzia wglądu do struktury, pracujących zespołowo z generacjami menedżerskimi "pod" sobą i potrafiących wdrożyć elementarną dyscyplinę zakupów - nie zmieni się nic. A jeżeli, to na lepsze.

  Tymczasem prosimy sobie to tylko wyobrazić. Nikogo nie zaskoczymy zmianą. Najpierw edukacja.

  Powoli kończy się imponujący nakład 5000 egz. książki S. Batieczki i A. Liedzjewirowa. Apelujemy do wszystkich, którzy wyłapali w tekście błędy literowe, składniowe a nawet rzeczowe, wynikające z przekładu - nadeślijcie swoje egzemplarze z naniesionymi poprawkami. W zamian otrzymacie nowe książki + niespodziankę.

  Proszę Państwa!

  Jesteśmy już od dość dawna w Erze Informatycznej i nikt tego chyba nie zaneguje. Jaki jest procent Uczestników Sieci COLWAY, którzy posługują się na co dzień internetem, pocztą mailową, którzy oglądają serwisy informacyjne i inne ruchome obrazki w komputerze? Szczególnie te, którym towarzyszą ciekawe dźwięki?

  Wydaje nam się, że odsetek ten jest ciągle zbyt mały, nawet pośród Menedżerów. Rzeczywistość dogania nas jednak nieubłaganie. Dłużej nie da się uciekać od nowych możliwości, które się pojawiają i z których inne organizacje marketingu sieciowego korzystają dawno lub wprowadzają je u siebie teraz właśnie.

  Nadszedł oto czas, w którym nie trzeba już będzie jechać wiele kilometrów i wydawać niebagatelne kwoty, aby nabyć wiedzy szkoleniowej o Produktach, o sposobach sprzedaży i rekrutacji.

  O metodologii naszej codziennej pracy sieciowej.

  Przekonywanie Was do konieczności szkoleń nie ma chyba sensu. Rzec możemy jedynie, że w 2009 roku związki obrotów w strukturach i zarobków Menedżerów z odbytymi w tychże strukturach szkoleniami były więcej niż oczywiste.

  O ile spotkań integracyjno-motywujących, które budują relacje i cementują zespół, raczej nigdy żaden internet nie zastąpi, o tyle w szkoleniach merytorycznych, ściśle narzędziowych, a nawet w warsztatach zawierających praktyczne ćwiczenia, można jak najbardziej brać udział, siedząc sobie wygodnie we własnym fotelu i popijając przed ekranem ulubiony napój. Bezpłatnie, komfortowo , bez fatygi i innych przeszkód.

  Tak samo przed ekran można zaprosić osobę, którą Ty chcesz zainteresować, wprowadzić do Biznesu, uaktywnić lub wyszkolić. I to nawet nie przed Twój ekran, a jej własny. Spotkania informacyjno-rekrutujące także mogą o określonych godzinach i w określone dni odbywać się w sieci internetu.

  Ogromne możliwości, niewyobrażalny postęp, nowe perspektywy zarobkowe. Kto po nie sięgnie - tylko zyska, bo ryzyko jest dokładnie żadne. Komu się nie będzie chciało - zostanie w dotychczasowej metodologii, głęboko w XX-tym jeszcze wieku.

  Mamy tak wspaniałe Produkty, że niczym rumak bez siodła i uprzęży - niosą nas one na oklep szósty już rok ku sukcesom, podczas gdy inne networki od dawna kombinują jak mogą, by wszelkimi sposobami zwiększać możliwości rekrutacyjne, szkoleniowe, komunikacyjne. Niejednej sieci MLM internet wręcz przedłużył zagrożoną egzystencję.

  My się nie spieszyliśmy z nowymi technologiami. Przyglądaliśmy się im cierpliwie i z życzliwym zainteresowaniem, ale bez silnego ciśnienia, by wprowadzać je na hurra, kiedy nie były jeszcze łatwo dla każdego z Was dostępne.

  Sytuacja się jednak zmieniła i dłużej już czekać nie można. W przeciwnym wypadku rzeczywistość, która nas dogoniła, może nas przegonić i nie obejrzycie się, kiedy zacznie się odpływ Waszych Dystrybutorów do biznesów niekoniecznie atrakcyjniejszych produktowo i finansowo, ale za to wygodniejszych narzędziowo. Metodologicznie. I przez to skuteczniej nauczających.

  Konkrety.

  Przygotowujemy się do wprowadzenia wiosną videokonferencji (cokolwiek to piękne słowo znaczy). Czyli cyklicznych spotkań informacyjno-rekrutacyjnych, na które nie trzeba będzie chodzić i zapraszać innych do sali w hotelu, bo odbywać się one będą w internecie. Żywi prelegenci z czasem wyposażeni w plansze, a nawet filmy będą mówić do Was z ekranu o rzeczach, które liczne grupy dystrybucyjne od dawna postulowały.

  Przygotujemy cykl szkoleń, które niezwykle konkretnie pokazywać będą narzędzia pracy. Merytorycznie i ściśle na temat CO i JAK. W dalszej perspektywie pojawią się szkolenia produktowe, a wreszcie warsztaty, w których każdy uczestnik wziąć będzie mógł udział z własnego fotela, pozostając anonimowy i nie muszący się krępować publiczności. A jednocześnie ćwiczący i wydatnie podnoszący swoje umiejętności.

  Mamy jeszcze wiele innych pomysłów.

  Idą bardzo ciekawe czasy, w których spodziewamy się zbudować z wieloma spośród Was zupełnie nowe relacje i dostarczyć wszystkim tym, którzy dołączą do odbiorców nowych mediów - mnóstwa niezwykle ciekawych i przydatnych informacji. Niesamowite możliwości się otwierają.

  Przede wszystkim możliwości udzielenia wielu spośród Was realnego i jakże potrzebnego wsparcia!

  Co trzeba zrobić, aby się włączyć w ten proces? Jak należy postąpić, aby nadążyć i skorzystać z nadchodzących udogodnień ? Jak skorzystać z nadarzających się już niebawem okazji niezwłocznie i w pełni? Co konkretnie trzeba zrobić ?

  Otóż zupełnie niewiele Szanowni Uczestnicy Sieci COLWAY! Na początek trzeba mieć tylko w domu komputer z odbieranym dźwiękiem, podłączony do internetu. Plus zupełnie podstawowe umiejętności jego obsługi. I swój adres poczty e-mail.

  Wejdź na stronę: suportio.pl/rejestracja. Zrób to jak najszybciej, bo jeszcze w lutym wygaśnie kod rejestracyjny, którym się posłużysz. A wtedy dostęp do tego źródła nowinek wymagał będzie indywidualnego zaproszenia, o jakie będziesz musieć zabiegać. Obecnie jest prosto i łatwo, więc zrób to teraz.

  Wpisz swój adres e-mail, płeć, imię i nazwisko. Wybierz sobie hasło i je potwierdź. Jako kod rejestracji wpisz słowo: magazyn.

  Gdy już znajdziesz się na tym portalu społecznościowym networkerów, to znajdź NASZE firmowe forum COLWAY, bo ono będzie od tej chwili także Twoim forum. Wpisz się tam i przywitaj z innymi. To podstawowy warunek, bo tylko osoby na tym forum zaistniałe, będą zapraszane na powyżej wzmiankowane videokonferencje, spotkania informacyjne, szkolenia i inne atrakcje.

  Reszty dowiesz się, gdy weźmiesz udział w życiu społeczności Suportio. Dużo ciekawych i nawet zapalczywych nieraz dyskusji. Linki do interesujących stron. Nowy świat.

  Może już w marcu zaprosimy Cię do pokoju videokonferencyjnego. Oczywiście za darmo.

  Chcesz zobaczyć, jakiej klasy trenerów lansuje dla nas Suportio? Jacy wykładowcy być może będą w przyszłości podnosić Twoje umiejętności? Jak nowatorskich trendów dotkniemy? Obejrzyj sobie na zachętę dyskusję ludzi, którzy robią na tym portalu to samo, co planujemy my:

  www.jacekdudzic.eu/trzech-o-mlm-cz-1
  www.jacekdudzic.eu/trzech-o-mlm-cz-2
  www.jacekdudzic.eu/trzech-o-mlm-cz-3

  Wiele, wiele więcej o tych sprawach dowiedzą się wszyscy ci, którzy pojawią się na Forum firmy COLWAY na www.suportio.pl.

  Do zobaczenia! Zachęcamy do zapraszania na ten portal wszystkich, których chcecie rekrutować. Przypominamy: rejestracja na portalu jest nieodzowna. To nic nie kosztuje. Niektórzy nawet utworzą tam własny blog.

  W następnych Aktualnościach będzie już znacznie więcej i na ten temat i na wiele innych. Zaczynamy ważny rok. Przyniesie on nam zmiany przede wszystkim jakościowe.  Zarząd Colway      ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |

  Kolagen Naturalny - Producent - Inventia Polish Technologies \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl © 2006