UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    


  JONOFOREZA - KOSMETOLOGIA ELITARNA
  domowy zestaw do jonoforezy


   
 • Kolagen Naturalny

 • historia
 • właściwości
 • zastosowanie
 • wiedza naukowa • Kolagen Platinum
 • Kolagen Silver
 • Kolagen Graphite


 • Colvita


 • Jonoforeza

 • Domowy zestaw do jonoforezy


  UWAGA ! ! !
  JONOFOREZY NIE MA JUŻ W OFERCIE !  Powody rezygnacji z Jonoforezy:

 • Słaby udział w wolumenie zamówień

 • Podwyższenie przez eksportera amerykańskiego minimalnej ilości listków z nadrukiem

 • Sieć nie sprzedawała tyle, by niezbędna ( limit hurtowy w USA) ilość listków "schodziła" w okresie przydatności do zużycia nabytej ich partii

 • Listki do jonoforezy "zakłócały" obraz asortymentu Colway w całości poza nimi wytwarzanego w Polsce

 • Coraz gorsza kalkulacja relacji kosztów wytwórstwa do ilości zbywanej

 • Generalnie postulaty wyodrębnienia z zestawu tylko Eliksiru pod oczy
 • Kosmetologię Elitarną
  odróżniają od kosmetologii "zwykłej" dwa parametry:

  - poziom dostępności
  - poziom skuteczności

  Jeżeli jakieś zdobycze kosmetologii XXI wieku są dla Ciebie niedostępne, to znaczy zazwyczaj, że albo nie stać Cię finansowo na drogie produkty bądź zabiegi upiększające, z których korzystają kobiece elity, albo nie masz okazyjnego dostępu do nich po cenach rozsądnych, lub też wreszcie nie stać Cię na nie "inaczej"- bo w płaszczyźnie czasowej.

  Wiele kobiet bowiem, które nie poskąpiłyby np. tysiąca złotych na inwestycję w siebie - nie może z rozmaitych przyczyn spędzić 10 godzin miesięcznie w gabinetach, salonach, klinikach czy na farmach piękności lub pozwolić sobie na kilkudniowe czekanie, na zabliźnianie się twarzy.

  Do Kosmetologii Elitarnej zalicza się zabiegi takie jak:

 • implanty
 • wypełnienia
 • ostrzykiwania
 • peelingi inwazyjne
 • mezoterapia
 • dermabrazja
 • hydradermia
 • ultradźwięki
 • jonoforeza
 • laser
 • Do tego rodzaju Kosmetologii wlicza się także produkty kosmetyczne z najwyższej półki, tzn. te zawierające w składzie np. heksapeptydy, aktywny kolagen i elastynę, kwas bosfeliowy, fitohormony, stymulatory przykurczu fibroblastów i "podciągacze skóry" (Skin Tightenery), wyciągi kawiorowe, wyciągi ze stożków wzrostu roślin lub wyciągi z łożyska kobiecego albo nasienia męskiego, retinol, matrykiny, "regu-age" i tym podobne, a przede wszystkim najefektywniejsze biotechnologiczne nośniki witamin.

  Kremy, eliksiry i rozmaite wersje serum, o ile zaliczają się do Kosmetologii Elitarnej, są skuteczne często, natomiast drogie zawsze.

  Nowożytna historia kosmetologii, to głównie ponad stuletnia walka o przebicie się przez warstwy naskórka chroniące skórę właściwą. Przebicie się jednak wyłącznie substancjami aktywizującymi komórki wytwarzające kolagen i elastynę, z zachowaniem funkcji buforowej epidermy.
  A więc stymulatory, peptydy, witaminy i inne odżywki - tak. Toksyny, alergeny, utleniacze - nie. Wystarczy przyjrzeć się budowie naskórka by zrozumieć, że nie jest to takie proste.

  Firma COLWAY wprowadziła na rynek niezwykły, białkowy preparat naskórny: Kolagen Naturalny lnventia. Jest to hydrat trzeciorzę-dowego kolagenu, który mimo, że zamknięty we flakonie - zachowuje konformację helikalną, właściwą tylko kolagenom w organizmach żyjących, Biotechnologiczne patrząc - sensacja światowa.

  Produkty rozpadu helisy kolagenu rybiego świetnie penetrują przestrzeń pozakomórkową naskórka, przedostając się wzdłuż keratynocytów do skóry właściwej i stymulują fibroblasty do nadprodukcji kolagenu własnego, co oznacza zatrzymanie starzenia się skóry! To przełom w kosmetologii na skalę światową, zapoczątkowany w Polsce.

  Setki tysięcy opakowań Kolagenu Naturalnego lnventia rozprowadzone bez jakiejkolwiek reklamy, świadczą o tym głosami ich nabywców. Czy możliwe jest zintensyfikowanie procesu transepidermalności kolagenu rybiego?

  Czy można uzyskać biotechnologicznie hydrat "gęstszy"?

  Czy Kolagen Naturalny lnventia może zawierać więcej aktywnych peptydów i czy mogą one, omijając barierę epidermy, rychlej i sprawniej działać przeciwzmarszczkowo i terapeutycznie?
  I czynić to w czasie krótszym?

  Wcześniej niż nastąpi naturalna wymiana kolagenu w ludzkiej skórze, która trwa 100 -130 dni?

  Pytając najprościej - czy ten cudowny specyfik może działać szybciej? W sposób bardziej spektakularny?

  Na wszystkie te pytania, stawiane przez zaprzyjaźnionych z COLWAY lekarzy i pracujących nad tym zagadnieniem od ponad roku biotechnologów lnventii - odpowiedź brzmi: TAK!

  Pod jednym wszakże warunkiem.


  Trzeba uruchomić dodatkowe kanały transepidermalności naturalnego kolagenu w warstwach naskórka. Należy bardziej "otworzyć"epidermę dla produktów rozpadu helis kolagenowych.

  Jest to możliwe na dwa sposoby.

  Pierwszym jest tzw. peeling permanentny. Odarcie naskórka z płaszcza lipidowego i złuszczonych resztek korneocytów przed każdą aplikacją kolagenu. Można to zrobić mechanicznie lub z pomocą hydroksykwasów, co jest skuteczne, ale ryzykowne dla kondycji skóry, szczególnie skóry wrażliwej.

  Każda kobieta wie przecież, że peelingu, szczególnie inwazyjnego nie należy stosować codziennie.

  Jest też sposób drugi, lepszy i sprawdzony w eksperymentach klinicznych. Polega na "otwarciu" dodatkowych kanałów naskórka. Kosmetologia nazywa go jonoforezą.

  JONOFOREZA

  Jonoforeza (lub jontoforeza) jest to połączenie galwanizacji z wprowadzaniem substancji poprzez naskórek, do skóry właściwej przy pomocy prądu elektrycznego. Efekt transdermalności zwielokrotnia się poprzez wykorzystanie kanałów wejść i wyprowadzeń gruczołów łojowych i potowych.

  Nie należy bać się tu "prądu elektrycznego". Są to zabiegi bezpieczne i bezbolesne, przeprowadzane z użyciem symbolicznego natężenia 0.5 - 3 mA.

  Jedynym dyskomfortem może być lekkie mrowienie w czasie trwania jonoforezy (do 20 min) i... jej cena w salonie kosmetycznym, gdzie poza tym minimalna seria zabiegów skutecznych - to 10 - 12.

  Dermatolodzy zestawiają skuteczność jonoforezy w porównaniu ze zwykłym posmarowaniem skóry maścią, do podania lekarstwa w tabletce, a podaniem go w iniekcji, czy kroplówce.

  W kosmetologii rzeczy mają się podobnie.

  Produkt, który ofiarujemy Ci Konsumentko, nie jest oczywiście tym samym, co profesjonalny zabieg jonoforezy, a jedynie sympatyczną jego namiastką możliwą do wykonania samemu, w domu.

  Skuteczność oddziaływania substancji wprowadzanych do skóry właściwej nawet dzięki jonoforetycznemu otwarciu w taki sposób porów naskórka - rośnie jednak spektakularnie.
  Dotyczy to również składowych helisy kolagenowej.

  Użytkowników produktów kosmetycznych dystrybuowanych przez COLWAY charakteryzuje podwyższona świadomość konsumencka. Wiedzą oni, że skuteczność kosmetyków i kosmeceutyków zależy od ich składu (substancji aktywnych) i zdolności odbudowy włókien kolagenowych. Zasługują także oni na produkt z najwyższej półki światowej - o rewelacyjnym, szybko postrzegalnym działaniu - i w rozsądnej cenie.

  Zestawem do domowej jonoforezy wprowadzamy Cię Szanowna Konsumentko do klubu Kosmetologii Elitarnej.

  Listki elektryczne do domowej jonoforezy

  Są to cienkie, elastyczne i niezwykle proste w użyciu "urządzenia", które zastąpią Ci Szanowna Konsumentko wizytę na farmie piękności. Po zużyciu są one całkowicie (wraz z ogniwem elektrycznym) biodegradowalne. Dwa listki w każdej saszetce, obejmujące anatomicznie okolice, w których najbardziej irytują Cię pojawiające się zmarszczki, zaopatrzone zostały w niewielką płaską baterię, stanowiącą źródło prądu elektrycznego o małym natężeniu. W górnej części listka znajduje się specjalny hydrożel, który jednocześnie rozluźnia korneocyty i daje efekt galwaniczny. W środkowej części listka znajduje się bateria, a dolna część służy do zamknięcia obiegu.

  Po nałożeniu Listków do domowej jonoforezy na rejon oczu narażony na zmiany zmarszczkowe - osiągamy natychmiastowy efekt ogniwa elektrycznego.


  listki elektryczne do domowej jonoforezy

  Zamknięcie obwodu pozwala wytworzyć w skórze gradient potencjału, co niezwykle skutecznie otwiera ogromną ilość dodatkowych kanałów w naskórku zwiększając kapitalnie jego przepuszczalność, z czego skorzysta za moment

  Serum kolagenowe

  Już sam 20 minutowy zabieg domowej jonoforezy wygładza optycznie zmarszczki w okolicach oczu. Zwiększona w Serum Kolagenowym dawka peptydów powoduje uaktywnienie fibroblastów do syntezy kolagenu, nawilżenie, odżywienie i napięcie skóry. Efekt ten utrzymuje się przez kilka godzin. Powtórzenie domowego zabiegu jonoforezy pięciokrotnie - pozwala utrwalić go nawet do kilku miesięcy.

  Laboratorium lnventii opracowało Serum Kolagenowe już w 2006 roku. Jest ono niczym innym, jak pierwszym, najcenniejszym filtratem Kolagenu Naturalnego Platinum o zmniejszonej sublimacyjnie ilości wody, z dodatkiem retinylu (biologicznie aktywna wit. A) i tokoferolu (biologicznie aktywna wit. E).

  Łączenie roztworu wodnego kolagenu z witaminami nie było wcześniej wskazane. Obecnie jest już dostępna jednak wysoka, zaawansowana biotechnologia, pozwalająca zamknąć witaminy wraz z nośnikami w mikrokapsułkach (bio esferas), skąd uwalniane są dopiero na powierzchni naskórka.

  Wprowadzenie do oferty COLWAY - Serum Kolagenowego wstrzymywane było także z dwóch innych powodów.

  Czekaliśmy na biotechnologię PARABEN FREE, pozwalającą nie konserwować kolagenu.
  I czekaliśmy na licencję listków jonoforezujących, które dopiero w pełni gwarantują transdermalną absorpcję Serum Kolagenowego (będącego zaiste "gęstszą" formą hydratu) - do okolic okołofibroblastowych substancji podstawowej skóry.

  Serum Kolagenowe jest preparatem o silnie zwiększonej efektywności działania przeciwzmarszczkowego w stosunku do Kolagenu Naturalnego Inventia.

  Pozostałość suchej masy tego preparatu jest istotnie większa.

  W uproszczeniu mówiąc, Serum zawiera też więcej "kolagenu w kolagenie" plus dodatkowe substancje aktywne i dodatkowe nośniki. Pełna, efektywna transepidermalność tego produktu następuje dopiero przy aplikacji na skórę po jonoforezie lub bezpośrednio po peelingu. I tylko wtedy zaleca się Serum aplikować.

  W trakcie prac nad wdrożeniem produktu z Zestawu do domowej jonoforezy po raz pierwszy korzystaliśmy z tak zaawansowanych testów i badań na neutralnej grupie probantów. Bezspornie kwalifikują one te produkty do sektora Kosmetologii Elitarnej.

  Obraz widmowy redukcji zmarszczek obraz widmowy redukcji zmarszczek

  Obraz widmowy 55,3% redukcji zmarszczek

  Testy zlecone przez Inventię wykazały, że sama aplikacja Serum Kolagenowego, spłyca zmarszczki o 14,2%.

  Z kolei nakładanie Serum Kolagenowego bezpośrednio po domowej jonoforezie spłyca zmarszczki w okolicach oczu o 55,3%.

  Pięciokrotne tego powtórzenie w okresie do dwóch tygodni - utrwala opisany rezultat.

  Ponadto w "ślepej" grupie probantów, nie wiedzących czego używają, ponad 90% pytanych określiło produkty Zestawu do domowej jonoforezy jako "najwyższej jakości", "bardzo pozytywnie" i "bardzo pożądane".


  zdjcie redukcji zmarszczek zdjcie redukcji zmarszczek
  Zdjęcia przed badaniami
  Zdjęcia po badaniach
  zdjcie redukcji zmarszczek zdjcie redukcji zmarszczek


  Eliksir pod Oczy

  uzupełniający ten Zestaw, jest postulowanym od dawna przez Sieć Konsumencką COLWAY kosmetykiem wytwarzanym w high biotechnology, stanowiącym konsekwentną kontynuację linii kosmetycznej składającej się na Zestaw pielęgnacyjny do twarzy i dekoltu.

  Szczegółowy opis składników stosowanych w naszych kosmetykach znajduje się w tamtym Zestawie, w podobnej broszurce, noszącej tytuł: "Sekrety Kosmetologii". Serdecznie zachęcamy do jej lektury.

  W Eliksirze pod Oczy znajdziesz natomiast Użytkowniczko następujące nowe składniki:

  Skin Tightener (Macrocystis Pyrifera)

  Dosłownie "podciągacz skóry". Jest to kompleks prolaminy z protein pszenicy i polisacharydów pozyskiwanych z alg morskich. Bardzo skutecznie napina skórę, poprawia jej wygląd i koloryt,

  Olej ryżowy


  Klasyka dobrych eliksirów pod oczy, zawiera cenny kwas linolowy, niezbędny do budowy błon komórkowych i wysokie stężenie antyutleniaczy,

  Arlamor HD

  Wysokiej jakości emolient oczyszczający, penetrujący i zmiękczający naskórek,

  Regu Age

  Wzmacnia mikrocyrkulację, likwiduje obrzęki pod oczami. Komponent nowy i drogi. Absolutne high biotechnology.

  Wyciąg z chabru(bławatka)

  Zawiera centaurynę (silnie przeciwrodnikową), koi, łagodzi, działa przeciwzapalnie, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych. Idealny do eliksiru pod oczu wymagającego w kompozycji najdelikatniejszych ekstraktów roślinnych.

  Eliksir pod Oczy zawiera naturalnie także składniki, które decydowały dotąd o atrakcyjności naszych kosmetyków jak m.in. kolagen rybi, fitohormony i peptydy sojowe, a przede wszystkim matrykiny (Matrixyl™ 3000) w ilości spotykanej jedynie w najdroższych kremach świata.

  Listki elektryczne to nowość światowa z premierą w 2007 roku. Używane są przez najlepsze z najlepszych marki kosmetyczne.

  Eliksir pod Oczy
  to nowość, przy której tworzeniu wykorzystano najskuteczniejsze komponenty, nie bacząc na koszty.

  Serum Kolagenowe

  - jednak również zaskoczy koneserów Kolagenu Naturalnego lnventia swoim składem. W znanym i podbijającym świat żelu kolagenowym Platinum (o odwodnionej strukturze i pochodzącym z "pierwszego tłoczenia") pływają intrygujące, niebieskie mikrokapsułki. Zawierają najlepsze formuły czynnych biologicznie witamin: E (estry alfa-tokoferolu) i A (retinyl palmitate) oraz najlepszej jakości nośniki.

  Ich powłoka skomponowana ze związków celulozy (błonnika) i barwiona ultramaryną, nie daje się rozkładać kwasowi mlekowemu, obecnemu w hydracie kolagenowym. Ponieważ niemożliwe jest z uwagi na ochronę potrójnej helisy kolagenowej emulgowanie z Kolagenem Naturalnym estrów, retinoidów, enzymów, alkoholi i większości kwasów, wynalezienie mikrokapsułek, które uwalniają swoją zawartość dopiero na powierzchni epidermy - otwiera również dla polskiego kolagenu rybiego nowe możliwości. Nie jest wykluczone, że ta technologia pozwoli stworzyć na bazie uznanej już rewelacji - kolagenu z ryb - nowej generacji kosmetyki.

  Przeprowadzone eksperymenty nakazują połączenie Serum Kolagenowego i Eliksiru pod Oczy z Listkami elektrycznymi do jonoforezy. Mariaż ten jest absolutnie zasadny i zamierzony.

  Producent - lnventia i Dystrybutor - COLWAY, nie przewidują w tym momencie prowadzenia sprzedaży żadnego z produktów stanowiących część niniejszego Zestawu w ilościach sztuk pojedynczych, osobno, albo w jakikolwiek sposób inaczej, niż w Zestawie do domowej jonoforezy.

  Prosimy o wykazanie w tym względzie zrozumienia. Polityka taka ma na celu przede wszystkim zapewnienie pełnej skuteczności tych produktów. A poziom skuteczności jest przecież jednym z parametrów Kosmetologii Elitarnej!

  INSTRUKCJA STOSOWANIA

  Produkt jest innowacyjny, dlatego prosimy Cię Szanowna Użytkowniczko o zastosowanie się do niniejszych zaleceń w sposób ścisły:

  Domowy zabieg jonoforezy przeprowadzać należy w czasie przeznaczonym na relaks, najlepiej wieczorem i zawsze po gruntownym demakijażu i oczyszczeniu skóry,

  Zabiegów dokonujemy: trzykrotnie w pierwszym tygodniu, co dwa dni i dwukrotnie w kolejnym tygodniu, co trzy dni, dopuszczalne są niewielkie odstępstwa,

  Listki elektryczne do jonoforezy nakładamy zgodnie z zamieszczoną instrukcją, natychmiast po wyjęciu z opakowania,

  Pozostawiamy na twarzy przez zalecane 20 minut, - nawet jeżeli odczuwamy lekkie mrowienie,

  Po zdjęciu listków, nanosimy na obszar poddany ich działaniu Serum Kolagenowe, które nabieramy wyłącznie szpatułką. Serum należy nanosić w kierunku od zewnętrznego do wewnętrznego kącika oka,

  Ilość nanoszonego Serum uwarunkowana jest jego wchłanianiem się i zależy od typu skóry. Przyjmuje się, że pozostawanie na skórze Serum jeszcze 10 minut po nałożeniu, oznacza jego przedawkowanie,

  Pojawiające się uczucie "ściągania" skóry jest naturalne i pożądane,

  Po upewnieniu się, że Serum Kolagenowe całkowicie się wchłonęło, nanosimy w te same miejsca aplikacji niewielką ilość Eliksiru pod Oczy,

  Po zużyciu wszystkich pięciu kompletów Listków elektrycznych, pozostanie Ci Szanowna Użytkowniczko pewna ilość Serum Kolagenowego w słoiczku, który zużyć należy aplikując na skórę tylko bezpośrednio po stosowaniu peelingu,

  Uwaga ostatnia nie dotyczy Eliksiru pod Oczy.


  Listki elektryczne do domowego zabiegu jonoforezy

  Przechowywać należy w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze pokojowej, z dala od dzieci. Zaprzestać stosowania jeśli powodują reakcje niepożądane.

  Serum Kolagenowe

  Przechowywać w oryginalnym opakowaniu z dala od światła, w temperaturze pokojowej (a w czasie silnych upałów w lodówce). Nie wcierać do oczu, nie stosować na skórę nie zwilżoną, nie nabierać inaczej jak szpatułką.

  Przeciwwskazania: chemioterapia, kolagenozy, dieta niskobiałkowa, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.

  Eliksir pod Oczy

  Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej. Nie wcierać do oczu. Zaprzestać używania w razie wystąpienia niepożądanych reakcji, wynikających z nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

  Wszystkie produkty Zestawu do domowej jonoforezy zaleca się zużyć w okresie 12 miesięcy od daty wytworzenia.

  Składy INCI podano na dnie opakowania zbiorczego.  Zestaw do domowej jonoforezy jest awangardą produktów COLWAY i jego wizytówką. Najwyższą półką światową!

  "Lokomotywę" serii kosmetycznej stanowi jednak produkt flagowy - Kolagen Naturalny lnventia - preparat, którego działanie wykracza daleko poza kosmetologię.

  Kolagen Naturalny jest kosmeceutykiem!

  Rozwiązuje wiele problemów natury dermatologicznej i nie tylko.

  Kolagen Naturalny uderza w przyczynę starzenia się skóry, a nie w skutki. Opóźnia "przejście fibroblastów na emeryturę".

  Jest to produkt trudny w dystrybucji. Żywe białko, niezwykle czułe na temperaturę, nie pozwala na sprzedaż w tradycyjnym systemie: wytwórnia-hurtownia-sklep-klient. Kosmetyki będące jego pochodną, oczywiście można tak dystrybuować.

  Postanowiliśmy jednak zachować konsekwencję i pójść drogą wyznaczoną przez najważniejszy produkt serii - Kolagen Naturalny lnventia.

  Zachęcamy Cię Szanowna Konsumentko do zainteresowania się nie tylko naszymi produktami, ale i możliwością ich dystrybucji z zyskiem.

  Służy temu System Marketingowy COLWAY.

  Przeznaczamy całą część ceny detalicznej, przewidzianą w dystrybucji tradycyjnej na koszty reklamy i marże pośredników - dla Sieci Konsumenckiej COLWAY.

  Każdy konsument nabywający produkty w ilości przekraczającej osobiste zapotrzebowanie, otrzyma stosowny rabat, zaś osobom postrzegającym potencjał tkwiący w produktach bazujących na polskim, aktywnym biologicznie, rybim kolagenie proponujemy biznes dystrybucyjny, czyli przychód pasywny w postaci prowizji za obroty zapoczątkowanych przez Ciebie Szanowna Użytkowniczko kręgów konsumenckich, czyli struktur sieciowych sprzedaży.

  Dla wszystkich otwarta jest możliwość nawiązywania dochodowych kontaktów eksportowych.

  Prosimy o ponowny kontakt z naszym Dystrybutorem, u którego nabyłaś Szanowna Konsumentko ten unikalny zestaw kosmetyczny.
    ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |
  Kolagen Naturalny - \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl   2006-2016