UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    
  Kosmetyki Colway


  Aktualności - Sieć COLWAY


   
 • Kosmetyki Colway

 • Krem na dzień
 • Krem na noc
 • Peeling
 • Tonik


 • Colvita


 • Jonoforeza
 • 2007 2008 2009 2010            

  styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec        
     


  Czerwiec ' 2010

  Szanowni Państwo!
  Współpracownicy Sieci Colway!
  Nasi Drodzy Przyjaciele!  Pomimo tego, że rozpoczęły się wakacje, wiele spraw w Colway nie chce zwolnić tempa. Co więcej! Pojawiają się znienacka inicjatywy nowe, a jednocześnie tak istotne, że spychają na plan dalszy rzeczy wcześniej zaplanowane.

  Pewne zmiany zaszły już nieodwołalnie. Najgorzej poinformowani będą już odtąd zawsze ci, którzy zdani są na jeden list miesięcznie w skrzynce pocztowej i dość niepewne przekazy ustne. Nieco lepiej już ci, którzy czytają Aktualności w internecie. A bardzo dobrze ci, którzy dotykają pulsu Sieci na Forum firmowym www.suportio.pl Menedżerowie Colway powoli jednak to rozumieją. Już prawie 600 spośród Was zarejestrowanych jest na Suportio.pl. Od lipca otwierajcie przychodzące do Was na e-mail wiadomości z tego portalu. Bo mogą być to już newsy od nas!

  Zanim prowadzona na Suportio.pl na Forum COLWAY dyskusja o tym "jak się mamy szkolić" przeszła w fazę wniosków - urodziła się inicjatywa wyprzedzająca. Błyskawicznie, bo aż po trzykroć, tylko w miesiącu czerwcu Grupa Andrzeja Fischera skrzyknęła do Władysławowa i do Wisły 3x po 45 uczestników warsztatowych szkoleń z zarządzania czasem, komunikacji w sprzedaży i asertywności właściwie rozumianej. Merytoryczną wartość tych zajęć opisują recenzje kursantów na Forum Colway. To jednak, co podobało się najbardziej, to miły fakt pokrycia wszystkich rachunków za noclegi, zacne jadło i przednią rozrywkę - z grantów Unii Europejskiej.

  Dobra wiadomość jest taka, że to nie koniec gratisowych szkoleń "unijnych", prowadzonych w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach, w dobrym standardzie pobytu i z dużą ilością czasu wolnego. Otwiera się przed nami - odpukać - szansa na zagospodarowanie fragmentu całego programu unijnych dotacji. A to oznacza, że będziecie mogli rekrutować na takie seminaria nawet Dystrybutorów! Co więcej - dawać im je jako bonusy za wyniki! Kiedy? Czekamy na terminy.

  Prosimy o cierpliwość wszystkich tych, którzy z obojętnych przyczyn nie uczestniczyli w pierwszych trzech eventach. Najpewniej następne was nie ominą. Najpierw trzeba rzeczywiście chcieć pojechać na dotowane szkolenie trenerów zewnętrznych. Nie oceniać z góry na podstawie np. plotek lub głosów niechętnych tego, czego się samemu nie sprawdziło. Następnie trzeba zgłosić w Dziale Zamówień listę osobową. Na koniec - po uzyskaniu informacji o czasie i miejscu Szkolenia - wypełnić dokumenty, czemu towarzyszy nieco biurokracji unijnej. Otrzymujemy sygnały, że nie wszystkie struktury życzą sobie takich wyjazdów w integracji z "innymi". Nie ma przeszkód - proszę skompletować listę 45 osób wg. wymogów organizacyjnych - i jedziecie we własnym gronie.

  Z tematyki szkoleniowej - na pierwsze miejsce wysuwa się jednak w tej chwili Szkolenie Otwarte Colway organizowane dla wszystkich polskich struktur w Sękocinie Starym k/ Warszawy w dniach 30/31/01 VII/VIII. Jedyne takie w tym roku, będzie prawdziwym Wydarzeniem, uzupełniającym wiele elementów, jakich w opinii niektórych spośród Was zabrakło w hotelu Marriott.

  W programie tematy, których na innych Szkoleniach nie ma. Liczymy na Leaderów Colway za mikrofonem. Przewidujemy co najmniej jednego Gościa Specjalnego, a przede wszystkim najhojniejsze w historii dotychczasowych meetingów Colway prezenty. O jadle, napojach i rozrywce ten raz nie piszemy nic. Trzy dni Szkoleniowe. Start w piątek o 15.00. Koszt 450 zł. Drogo? Zapewniamy, że per saldo - nie.

  Do zobaczenia w Sękocinie. Zarząd COLWAY liczy tam na awangardę naszej Sieci. Miesiąc przed tym Seminarium było jeszcze około 90 wolnych miejsc.

  Rozpoczęły się działania nad stworzeniem zrębu jednolitego Programu Szkoleń własnych COLWAY. Tych zajęć edukacyjnych, które mamy w Sieci duplikować. Wysiłki będą szły dwukierunkowo. Poprzez korzystanie z rady i pomocy Menedżerów już szkolących oraz poprzez prace zlecone profesjonalistom z zewnątrz. W Sękocinie zamyślamy zaprezentować pierwsze tego efekty.

  PROMOCJA LIPCOWA

  Mamy oto na cały lipiec niezwykle ciekawą PROMOCJĘ ufundowaną tym razem w całości przez INVENTIĘ. Jej celem jest przyspieszenie terminu zapowiedzianego już "rozbicia" Zestawu do Jonoforezy, co jednak nie nastąpi wcześniej, niż zakończenie dystrybucji zapasów listków elektrycznych.

  Promocja Lipcowa dotyczy więc Zestawów do Jonoforezy w niezwykle atrakcyjnej ofercie: TRZY za cenę DWÓCH. Dokładnie tak: kto w zamówieniu nie mniejszym niż pakiet 3000 PLN detal ujmie choć dwa Zestawy do domowej Jonoforezy, ten otrzyma trzeci taki sam gratis. Co jeszcze ciekawsze: jeśli ktoś zechce złożyć pakiet 3000 PLN detal np. z samych tylko sześciu Zestawów - to otrzyma również trzy Zestawy do Jonoforezy - gratis!

  Przyznajcie że tak hojnej, finansowo patrząc, Promocji jeszcze nie było. Policzcie sobie korzyści! Doprawdy warto dla skorzystania z tej okazji dużego kalibru - opanować warsztat sprzedawania tego mniej ostatnio popularnego Zestawu! Warunek jest tylko jeden - zamawiamy Jonoforezy minimum dwie, w paczkach o wartości ogólnej nie mniejszej niż 3000 PLN detal. Wysyłanych na koszt Colway.

  W krótkiej serii i raczej okresowo wrócą w połowie lipca do Działu Zamówień znane Wam saszetki w cenie nie zmienionej: 10 szt. - 13 PLN. Kto doceniał ich rolę reklamową , niech się zaopatrzy na zapas.

  Zakończyliśmy natomiast dystrybucję plansz prezentacyjnych A1. Nie planujemy ponownej ich emisji. Zeszyt nr 1 w dotychczasowej jego treści, która korespondowała z tymi planszami - również nie będzie miał więcej dodruków. Po wyczerpaniu nakładu pojawi w jego miejsce całkiem nowa broszura szkoleniowa. Już w duchu projektowanego Programu.


  Prywatna Akademia Kosmetologiczna REFLEXO-LIFTING
  , której wykłady w Belgii i Francji cieszą się sporym wzięciem, wprowadziła nasz Kolagen do swojego programu nauczania, jako naturalny kosmetyk wzorcowy. W taki sposób flagowy Produkt Colway wszedł również po raz pierwszy w swej historii do podręczników dla studentów. Szkoda, że póki co - nie w Polsce.

  W Polsce "piszą" się za to właśnie dwie prace magisterskie z "naszego" kolagenu.

  Nasi podopieczni - mali Geniusze z Rumi, którzy rok temu zajęli szóste miejsce na Odysei Umysłów w USA - tego roku Wygrali (!) tę prestiżową rywalizację. Są teraz Mistrzami Świata! Czujemy się dumni i mamy poczucie dobrze ulokowanego sponsoringu.

  Przedstawicielstwem Zagranicznym, które miało największe obroty w czerwcu poza Organizacją polską jest COLWAY BUŁGARIA! Zamieszczamy o tym wzmiankę, jako że Grażyna i Nikołaj Rangiełow po raz pierwszy zostali Top Export Colway! Nasze Gratulacje!

  Uczestniczyliśmy w bardzo miłej uroczystości wręczenia Inventii Certyfikatów ISO 9001 oraz ISO 22000. Szczególnie ten drugi standard przyznany dotąd w Polsce zaledwie kilkuset podmiotom - robi wrażenie. Wiemy, że normatywy ISO w dystrybucji MLM nie mają większego znaczenia dla obrotu, ale doceniamy ciągłe podnoszenie standaryzacji przez naszego strategicznego Partnera. Wam też będzie zapewne miło sprzedając COLVITĘ powiedzieć, że jest to pierwszy historycznie suplement diety wytwarzany w Polsce w normatywie ISO 22000.

  Odbyło się dość ważkie Spotkanie Informacyjno-Rekrutacyjne w Katowicach. Dość już dawno na Śląsku nie było setki uczestników na tego rodzaju imprezie. Liczymy na Reaktywację spotkań zbiorowych COLWAY w Katowicach. Następne - 14 lipca w pięknym hotelu Angelo ul. Sokolska 24. Przybądźcie, przyprowadźcie potencjalnych Dystrybutorów. Wykorzystajcie rodzące się klimaty.

  Konkurs na hasło reklamowe dla Colway i naszych Produktów - cały czas trwa. Napłynęło wiele ciekawych tekstów. Przypominamy: nagrodą jest 3000 PLN w Produktach Colway.

  Zbliżają się do pomyślnego końca prace nad nową witryną COLWAY, której projekt prezentowany był na Rocznicy w hotelu Marriott. Omówieniu tej rychłej już zmiany poświęcimy najpewniej znaczny fragment następnych Aktualności.

  Nie zawsze wszystko się nam udaje w terminach zaplanowanych. Oto nie wywiązaliśmy się w czerwcu kolejny raz z zapowiedzi ruszenia z videokonferencjami. Dlaczego? Webinary wymagają posiadania pokoju konferencyjnego (mamy) przygotowania materiału (w części znacznej jest), nauczenia się metodyki i obsługi Vidnetu (prawie potrafimy), ale także narzędzia prostej komunikacji z Colwayowcami - internautami, aby ich na te videokonferencje skutecznie zapraszać. Na to czekaliśmy od GrupyMLM nieprzyzwoicie długo, ale chyba się wreszcie doczekaliśmy dzięki m.in. aktywowaniu na Suportio profilu firmowego.

  Videokonferencje wymagają także chętnych, Menedżerów - spikerów do prowadzenia ich przed kamerką internetową. Osób, które się do tego zadeklarowały też mamy ciągle za mało. A przecież gdy webinary ruszą, to wydarzenie owo ma być w ustalone dni i godziny pewniejsze niż serial w TV o tej samej porze. Przedsięwzięcie nie może zawiesić się na jednej, czy dwóch osobach. Wymagają one wreszcie czasu, który ciągle wyrywają nam galopujące wydarzenia inne, wcale nie mniej ważne. Prosimy ostatni raz o cierpliwość. Niebawem ogłoszony zostanie termin pierwszej videokonferencji.

  W pewnym impasie znalazły się negocjacje w przedmiocie: "Rozmowy telefoniczne pomiędzy nami za darmo, a do innych sieci tanio." Chcieliśmy wynegocjować wszystko i nieco przelicytowaliśmy. Ale to się stać powinno. To koniecznie powinno się stać. Wierzymy, że dobre wieści już niebawem.

  Znacznie dalej posunęła się natomiast sprawa Układu Zbiorowego, który zapewni Wam, Waszym Rodzinom, przyjaciołom, znajomym i absolutnie każdemu, kogo zechcecie zaprosić - Abonament Medyczny, czyli dostęp do szerokiej diagnostyki i opieki specjalistycznej za bardzo dobrą cenę.

  Wiemy już na pewno, że nie ma na rynku szansy uzyskania oferty lepszej niż złożona nam propozycja Medica Polska. Tym samym - rozpoczynamy rekrutację! Od 8 lipca 2010 można się realnie zapisywać - UWAGA - teraz już poprzez wypełnienie druku Zgłoszenia i nadesłanie go do COLWAY.

  Sprawa jest nader prosta. W Umowie mamy wynegocjowany kuriozalny na rynku tych usług zapis zawierający się w słowach: "wskazane osoby". Ten zapis obok bardzo korzystnych stawek przesądza o zawarciu Układu właśnie z Medica Polska. Oznacza on bowiem, że każdy z Was będzie mógł wprowadzić do niego zawsze i każdą osobę. Otwiera to ogromne możliwości w zakresie pomagania ludziom, a zatem i nawiązywania relacji.

  Całomiesięczna opieka medyczna, szeroki dostęp do lekarzy , do niemal pełnej diagnostyki - za cenę raptem jednej wizyty u specjalisty. Bez upokarzających kolejek, bądź zapisów. Czy to nie gratka?

  Jest to bardzo korzystna dla was i waszego osobistego ludzkiego kręgu koncepcja profilaktyki i ochrony zdrowia w sposób godny. Miejmy świadomość, że dostajemy to za 30-40% stawek przyjętych na rynku dobrych usług medycznych. Taka właśnie jest siła Układu Zbiorowego. Taka jest siła Sieci. Wykorzystajmy ją!

  Jest to również integrator Organizacji Colway i fantastyczne narzędzie właśnie do nawiązywania relacji. W Polsce wszyscy są przeważnie podczas rozmów bardziej chorzy od innych! Nie ma więc łatwiejszego sposobu na uszczęśliwienie rodaka, od dania mu wspaniałego instrumentu do uprawiania hipochondrii stosowanej.

  Rekrutacja rusza już, a na poważnie od 8 lipca. Wszystkie dotychczasowe "zgłoszenia" traktujemy jako głosy w dyskusji i nic więcej. Na listę beneficjentów Układu Zbiorowego wpisywane będą wyłącznie osoby, które prawidłowo wypełnią druk Zgłoszenia-Oświadczenia-Zobowiązania i nadeślą go podpisany do Colway.

  Zasady będą takie:

  - uczestnik wybiera wariant abonamentu Medica Polska. Podstawowy (Plus) lub Rozszerzony (Basic)

  - wybiera również Program: Indywidualny, Partnerski lub Rodzinny

  - wypełnia druk Zgłoszeniowy, będący jednocześnie Oświadczeniem o przyjęciu warunków Umowy, jaką zawrze Colway z Medica Polska i Zobowiązaniem do opłacania składek na specjalnie utworzone subkonto Colway (dopuścimy też kompensaty prowizyjne)

  - abonament opłaca się "z góry" tzn. do 15-go każdego miesiąca za miesiąc następny, przy czym za wszystkich Uczestników czyni to przelewem zbiorowym płatnik Układu - Colway Sp.J.

  - pierwsze składki spłynąć muszą do 15 sierpnia 2010. Czynione przelewem muszą zawsze zawierać w tytule wpłaty imiona, nazwiska i PESEL(E) wpłacających. Abonament planowo uaktywni się 1 września 2010. Do tej daty Colway roześle do wszystkich karty plastikowe, które będą zawsze Waszym biletem do 1200 placówek medycznych współpracujących z Medica Polska na terenie kraju.

  - tak samo będzie każdego następnego miesiąca: kto nadeśle do 15-go Zgłoszenie i składkę, ten od początku miesiąca następnego będzie beneficjentem Układu.

  - kto się "zagapi" i nie ureguluje do 15-ego abonamentu, musi liczyć się z tym, ze jego karta będzie w następnym miesiącu kalendarzowym nieaktywna, co może wiązać się z nadejściem pocztą rachunku za ewentualnie wykorzystane usługi w kwocie znacznie większej niż abonament.


  Colway pomoże Wam w ten sposób, że weźmie odpowiedzialność jako Strona Umowy, że stworzy i opłaci stanowisko Koordynatora w osobie Lidii Unton (lidia@colway.net.pl), odpowiedzialnej za rejestrowanie Uczestników, kontrolę wpływu składek i raportowanie uaktualnianej każdorazowo listy do Medica Polska.

  Ponadto weźmiemy na siebie koszty druków, wysyłek, konta, przelewów i innej nieuchronnej logistyki. Z czasem stworzymy zapewne też coś w rodzaju Funduszu Gwarancyjnego na zabezpieczenie opłat składek dla różnych, możliwych przypadków losowych. Zamyślamy przydać temu stricte kapitalistycznemu przedsięwzięciu więcej ludzkiego oblicza.

  Medica Polska oferuje nam od pewnej ilości Uczestników - prowizję. Nie schowamy jej do kieszeni. Potraktujemy ten Układ Zbiorowy non profit, a więc zapewne zagospodarujemy ją właśnie w Funduszu Gwarancyjnym, albo oddamy w formie premii zasłużonym na polu rekrutacji do Układu.

  Warunkiem zawarcia Umowy z Medica Polska jest pula początkowa 200 Uczestników, niezależnie od tego, czy są to Programy Indywidualne, Partnerskie czy Rodzinne. Tak więc prosimy Was wszystkich o szybkie włączenie się do akcji, aby fantastyczna inicjatywa nie spaliła nam na panewce.

  Najpóźniej na początku sierpnia oczekujemy w Koleczkowie kilkuset wypełnionych Zgłoszeń. Przypominamy: to wcale nie muszą być Menedżerowie i Dystrybutorzy Colway! Z drugiej strony doradzamy byście nie wprowadzali osób niepoważnych. Jeśli chcemy renegocjować w przyszłości i tak korzystne stawki, to zależy nam bardziej na płatnikach składek, niż na osobach spędzających cały boży tydzień w gabinetach lekarzy.

  Ewentualne pytania zadawać proszę na www.suportio.pl na Forum Colway w wątku: "Układ Zbiorowy Medica - zapisy", a po 8 lipca Lidce Unton (będzie już gruntownie przeszkolona).

  Na http://www.urodapolska.pl/prywatna-opieka-medyczna-medica-polska.html przedstawiamy obszerny pakiet informacji na temat oferty Medica Polska. Zostały one również rozesłane pocztą tradycyjną na początku czerwca. Zakres , ceny, wgląd do bazy placówek itp.

  Danych do podjęcia decyzji macie wiele.

  Pole do rekrutacji i preteksty do nawiązywania nowych znajomości - ogromne.
  Zarząd Colway      ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |

  Kolagen Naturalny - Producent - Inventia Polish Technologies \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl © 2006