UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    
  Kosmetyki Colway


  Aktualności - Sieć COLWAY


   
 • Kosmetyki Colway

 • Krem na dzień
 • Krem na noc
 • Peeling
 • Tonik


 • Colvita


 • Jonoforeza
 • 2007 2008 2009 2010            

  styczeń luty marzec kwiecień maj          
     


  Marzec ' 2010

  Szanowni Państwo!
  Współpracownicy Sieci Colway!
  Nasi Drodzy Przyjaciele!  Przyjęło się od ponad roku, że Aktualności rozpoczynamy chwaleniem się... czy rośnie?

  Jest to - jak powiadają prześmiewcy - najpewniejsza informacja w tym serwisie. Niczym prognoza pogody lub gdzie indziej ozdobne nekrologi, Newsy o tym, czy rośnie bardzo uspokajają podobno tych spośród Was, dla których ważna jest stabilność i bezpieczeństwo biznesu, w jaki się angażują.

  No więc rośnie proszę Państwa. Obroty marca były wprawdzie nieznacznie niższe od ilości towarów jakie opuściły magazyn w lutym, ale tak chcemy właśnie to ująć: "opuściły magazyn". Luty był bowiem miesiącem absolutnie wyjątkowym, choćby z powodu tego, że kończył rywalizację o wyjazd na Florydę. Działy się więc w nim cuda obrotowe. Marzec bez konkursów i promocji był tymczasem ciut tylko gorszy.

  Natomiast podniesienia jest warte, że marzec 2010 to sprzedaż wyższa o 47,5% niż analogicznie w marcu 2009 lub 27,1% wyższa od średniej miesięcznej z ubiegłego, dobrego przecież roku.

  A zatem rośnie!

  Z innych danych uchwyconych 2.04.2010, jakie mogą Was zainteresować: Kolagen Naturalny wszystkich pojemności i rodzajów stanowił w pierwszym kwartale bieżącego roku ok. 52% obrotów Sieci, zaś COLVITA ok. 31%. Reszta rozkładała się pomiędzy inne kosmetyki. Jest to również jakaś wskazówka marketingowa.

  Na liście prowizyjnej COLWAY znajdowało się w okresie I-III 2010 około 700-770 Menedżerów. Średnia prowizja z samego tylko "przychodu pasywnego" (wyliczenie kumuluje wielość pozycji w "strukturach rodzinnych" do jednej liczby), przekracza 900 PLN, co stanowi prawdopodobnie najwyższą średnią dla osób uczestniczących w całym polskim network marketingu ! Prosimy dodatkowo pamiętać, że wyliczenie to w ogóle nie uwzględnia marż handlowych, wynoszących u nas od 4% do 42% wartości detalicznej Produktów.

  Osób zajmujących się całkowicie zawodowo biznesem kolagenowym jest oczywiście znacznie mniej, ale też ich prowizje są znacznie, znacznie - wyższe. Na tę i tak - wyjątkowo wysoką średnią "punktują" setki tych spośród Was, którzy ciągle jeszcze bawią się tylko w COLWAY.

  Ilość umów Dystrybucyjnych, jakie napłynęły historycznie do COLWAY przekroczyła dawno 50.000 i nikt już ich dokładnie nie liczy. Szacujemy, że ok. 4500 osób nabyło w marcu 2010 choć jeden Produkt więcej niż na potrzeby własne, czyli mieściło się w kryterium aktywnego Dystrybutora.

  COLWAY jest już jednym z czołowych i ważniejszych marketingów bezpośrednich w Polsce. Spośród firm tego sektora, których obroty handlowe są publikowane lub dające się wyliczyć - wyprzedzają nas jedynie organizacje takie, jak: Oriflame, Avon, FM Group, czy jeszcze Akuna. Natomiast z tyłu pozostawiliśmy całą plejadę MLM-ów na świecie słynących z potężnych obrotów, ale akurat w Polsce nie.

  Miło jest podsumować takie dane w przeddzień Szóstych Urodzin, które już niebawem będziemy w bardzo zacnym gronie obchodzić.

  Przyznać musimy, że pierwszy raz bodajże historycznie, nasz apel o zapewnienie sobie w porę miejsc na Meettingu Rocznicowym w hotelu Marriott w Warszawie w dn. 8-9.05.2010 spotkał się ze zrozumieniem. Zazwyczaj bywało przecież tak, że uczestnicy przekonani byli, że oni zawsze zdążą, a miejsc zawsze wystarczy. Jednakże profesjonalnej imprezy w takich realiach zorganizować się nie da i wdzięczni jesteśmy Wam za to, że w zdecydowanej większości świetnie to już obecnie rozumiecie.

  Tak więc bilety do Marriotta skończyły się niebawem po 20 marca. Niech jednak żywi nie tracą nadziei! Słusznie niektórzy wpisali się na "listę rezerwową". Spodziewamy się uwolnienia nawet 12-14 miejsc na skutek rezygnacji, nie wykorzystania puli dla Przedstawicieli Zagranicznych lub nie uzyskania polskiej wizy przez Menedżerów zza wschodniej granicy.

  Z informacji związanych z organizacją Meetingu: prosimy, by osoby wybierające się do Marriotta skorzystały z następujących informacji:

  - trzeba posiadać kartę kredytową (jedną na pokój) co jest wymogiem rodzaju kaucji za ewent. skorzystanie z minibaru lub usług dodatkowych;
  - w przypadku przyjazdu własnym samochodem, parkujmy go raczej w całodobowo monitorowanych ulicach sąsiednich (podziemny parking jest osobno płatny ok. 90 zł doba);
  - pierwsze pokoje będą dostępne od 12.00 w sobotę, ale dla wszystkich gwarantowane są od 14.00; - liczba pokoi jednoosobowych jest niewielka, najlepiej zapotrzebowanie na nie zgłosić znacznie wcześniej u Sylwii w Zamówieniach;

  - zaczynamy lunchem o godz. 15.00. Kończymy nazajutrz ok. 13.15, co prosimy uwzględnić przy ewentualnym planowaniu pociągów, autobusów lub tanich weekendowych samolotów;
  - Colway dysponuje jeszcze w Marriottcie pewną, niewielką ilością pokoi (tylko dwuosobowych) w dniach 6/7.05, 7/8.05 oraz 9/10.05 w cenach poniżej 300 zł doba ze śniadaniem, co jest okazją. Osoby zainteresowane prosimy o pilny kontakt w tej sprawie z Zamówieniami.


  Jest już Zeszyt nr 2. Został gruntownie poprawiony pod nadzorem specjalisty i wzbogacony o nowe treści, w tym całkowicie nowe rewelacje z badań uniwersyteckich, jak również opisy możliwości diagnostycznych poczynione przez irydologa.

  Najpóźniej na przełomie maja ukaże się II wydanie "niebieskiej" książki Siergieja Batieczki - "Kolagen. Nowa strategia..." Ta kultowa pozycja zawierała w I wydaniu, jak się okazało, setki większych i mniejszych błędów, które - jak wierzymy - zostały skorygowane. Została także uzupełniona o słownik. Ważną jest informacja, że w dniach 8-9 maja Siergij Anatoliewicz Batieczko będzie podpisywał swoje książki w hotelu Marriott. W wersji rosyjsko- i polskojęzycznej. Najpewniej także wystąpi w Warszawie z krótkim referatem.

  Zarząd COLWAY gościł 30.04.10 w siedzibie Lewiatana w Warszawie na zaproszenie GrupyMLM i Prezesa PNSA. Omawialiśmy tam ideę powstania polskiej edycji konkursów National Sales Awards, które np. w Wielkiej Brytanii są rodzajem Oscarów dla handlowców. Galą o wielkim rozgłosie i przepustką do prawdziwych karier.

  Idą oto - proszę Państwa czasy powolnej nobilitacji branży MLM. Czasy w których - gdy już nadejdą - będziemy mogli najlepszym z Was wspomagać budowę wizerunku i splendoru zawodowego. Sugerujemy obejrzeć pod hasłem "konkurs PNSA" wszystkie linki, jakie otworzą się na wyszukiwarce google. To ciekawa lektura.

  Zastanawiamy się jeszcze, czy COLWAY powinien już do tegorocznej edycji zgłosić któregoś ze swoich Leaderów. Jednakże do edycji następnej zrobimy to na pewno, a ściślej: najlepsi z Was zrobią to sami, z naszym jedynie poparciem i lobbingiem.

  Konkurs PNSA jest to jeden z tych tematów (będzie ich coraz więcej), w którym przewagę nad innymi w doinformowaniu, mają osoby zarejestrowane na www.suportio.pl Dla przypomnienia: Suportio jest to portal społecznościowy osób zarobkujących w marketingu sieciowym lub bezpośrednim. COLWAY ma tam swoje Forum firmowe, na którym dzielimy się on-line problemami i radościami, omawiamy sprawy bieżące, dyskutujemy - ale przede wszystkim zaczniemy się już niebawem poważnie szkolić. Pojawią się videokonfercje, czy webinary interaktywne. Spotkania informacyjno-rekrutacyjne on-line. Pojawi się dostęp do filmów, wykładów - również uznanych autorytetów szkoleniowych i motywacyjnych z Polski i zagranicy.

  Wszystko, to już się zaczęło, miało swoje pierwsze odsłony, a na Suportio zarejestrowanych jest grubo ponad czterystu Colwayowców, którzy stanowią siłę frekwencyjną nr 2 tego portalu i wywierają coraz znaczniejszy wpływ na jego oblicze.

  Dodać należy, że jest to całkowicie bezpłatne, a jedyne czego wymaga, to obecności w Waszym domu komputera podłączonego do internetu. Dalsze odsuwanie się od Suportio będzie Was z biegiem czasu upośledzać w sensie nie nadążania za informacją.

  Czy rozumiecie, że nie można od tego się izolować? Nawet jeśli to miałby być wreszcie ten powód, który sprawi, że przełamiesz się do komputera i internetu?

  Naturalnie nie istnieje żaden związek bezwzględny, pomiędzy wsparciem w Nowych Mediach, a naszą codzienną pracą. Uprzejmie w związku z tym prosimy, aby nikt nikogo nie antagonizował i nie stawiał osób chcących korzystać z rodzącego się wsparcia internetowego w jakiejś opozycji do Uczestników Sieci, którzy z internetu korzystać nie chcą lub po prostu nie mogą, nie lubią lub nie potrafią.

  Spotkania informacyjne "na żywo" odbywać się będą zawsze tak samo, jak się odbywały - choćby dlatego, że przez ekran komputera umowy się nie podpisuje. Szkolenia tak niezwykle energetyzujące, jak choćby to, które w marcu odbyło się w Dolsku, będą zawsze i stanowić będą kamienie milowe rozwoju najlepszych struktur. Prosimy, aby oddzielenie pracy sieciowej "w realu" od suportu internetowego było właściwie rozumiane i aby nigdy nie rodziło to sztucznych animozji.

  Podobnie prosimy o nie kreowanie plotek wokół planowanego powiązania zamówień towarowych z przyporządkowaniem obrotu na poszczególnych pozycjach menedżerskich. Wyobraźcie sobie Państwo, że nie zmieni się nic, poza tym, że przyjdzie Wam po prostu dbać w pewnej chwili o to, by obrót większy niż 3000 PLN zamówiony był już przez osobę inną, niż ta, która go już w tym miesiącu handlowym ma! A jeżeli "następna" pozycja Twoja, czy grupy Twojej też ma już kwalifikację prowizyjną 3000 PLN - kolejne wasze zamówienie, strategicznie dotyczyć powinno również pozycji kolejnej w Systemie.

  Dla potrafiących planować, nie zmieni się NIC.

  Jeżeli ktoś rozpuszcza pogłoski rodzaju takiego np. że odebrane zostaną Sieci w związku z zapowiadaną zmianą jakiekolwiek przywileje, (np. nominacja incydentalna) - to jest to sabotażysta, mający coś brzydkiego na celu lub osoba niedoinformowana.

  Podjęte zostały prace mające na celu gruntowne unowocześnienie naszej witryny www.colway.net.pl. Po wprowadzeniu tam rozlicznych zmian - wrócimy do tematu: sklepy internetowe, rabaty, gratisy i konsekwencje z tego płynące.

  Zapraszamy na Forum dyskusyjne COLWAY na Suportio, gdzie można wypowiedzieć swój pogląd w kwestiach, jakie będą rozstrzygane. Za miesiąc Aktualności podporządkujemy już głównie jednej imprezie... Wiecie jakiej?


  Zarząd Colway      ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |
  Kolagen Naturalny - Producent - Inventia Polish Technologies \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl © 2006