UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    
  Kosmetyki Colway


  Aktualności - Sieć COLWAY


   
 • Kosmetyki Colway

 • Krem na dzień
 • Krem na noc
 • Peeling
 • Tonik


 • Colvita


 • Jonoforeza
 • 2007 2008 2009 2010            

  styczeń luty marzec kwiecień maj          
     


  Kwiecień ' 2010

  Szanowni Państwo!
  Współpracownicy Sieci Colway!
  Nasi Drodzy Przyjaciele!  Obrót kwietnia był dobry.

  W chwili, gdy materiał ten ukazywał się w internecie, gdy pakowały się pierwsze koperty z listem go zawierającym - ostatni Uczestnicy Meetingu Rocznicowego w warszawskim Marriocie dopiero docierali do swoich domów, a co poniektórzy jeszcze odsypiali w panoramicznym hotelu w Miami Beach wielogodzinny lot.

  Cóż rzec można z niewdzięcznej trochę do komentowania pozycji organizatora?
  Bosko było.

  To druga z rzędu impreza wielkiej rangi, jaką COLWAY zaliczyć musi do wyjątkowo udanych

  Z pierwszych relacji, zbieranych na żywo, tuż po zakończeniu Meetingu - dominowało zaskoczenie.

  Uczestnicy Gali na Szóste urodziny COLWAY jakby spodziewali się czegoś innego, niż zostało im zaserwowane. Zaskoczenie było wszak dla wszystkich pytanych bardzo pozytywne.

  "Niezwykle ciekawa aranżacja wizualno-dźwiękowa. Zachowanie rozsądnych proporcji w czasoprzestrzeni poświęconej defiladzie wszelkich Gwiazd i Laureatów. Powalający wprost syntetycznością przekazywanej wiedzy i humorem Piotr Tymochowicz. Oprawa Finału Konkursu Floryda - budząca westchnienia zazdrości. Marzena Demczuk w zupełnie nowej roli - aktora, w monodramie wgniatającym w fotel. Fantastyczne wieści biznesowe i doskonałe wejścia Gości Specjalnych. Hipnotyzujące przemówienie końcowe Jarka Zycha. Marek Grzelewski i Maurycy Turek w rolach konferansjerskich - też obaj przeuroczy. No i ta piosenka.

  A przy tym komfort, smakowitości, klimaty, muzyka i przepych okraszone hojnymi prezentami. Wspaniale! Nie do zapomnienia!"

  Takie zebraliśmy pierwsze opinie. O niedociągnięciach prosimy plotkować śmiało, nawet na Forum firmowym na Suportio.pl Zawsze jest coś do udoskonalenia. Tamże więc prosimy o opinie. Spodziewamy się również ciekawego felietonu w Network Magazynie. Odnieśliśmy wrażenie, że redaktor Maciejewski bawił się dobrze.

  Pewne jest jedno - temat muzyczny Claude'a Francois rozsławiony jako "My way" F. Sinatry, co najmniej dwieście osób nucić będzie pod nosem jeszcze długo. Niektórzy śpiewają teraz przy goleniu: "Col-way".

  W lipcu lub w sierpniu Zarząd COLWAY planuje duże Szkolenie Otwarte, którego koncepcję, czas i miejsce chcemy poddać pod dyskusję Menedżerów. Założenia są takie:

  - odbyć ma się albo w Koleczkowie, albo w centralnym miejscu Polski,
  - nie kolidować z żadnym innym, istotnym seminarium w Strukturach,
  - wyczerpać program corocznego Szkolenia Mówców, a także wybranych Narzędzi Menedżerskich,
  - zaangażować różnych wykładowców - w miarę możności najlepszych, jakich mamy w Organizacji, - trwać ma od piątku popołudniu do niedzieli popołudniu z dużą intensywnością,
  - nie generować zbyt wysokich kosztów uczestnictwa.

  Prosimy o uwagi i sugestie na ten temat. Temat jest otwarty, a dodatkowo stworzymy na Suportio.pl wątek dyskusyjny dla wypracowania najlepszego wariantu. Wierzymy w możliwość zorganizowania takiego Seminarium ponad podziałami na struktury i w to, że nie pojawią się żadne próby odciągania od udziału w nim osób chętnych.

  Przypomnienie: Każdego roku gdy zbliżają się wysokie temperatury, staramy się powtórzyć to ostrzeżenie. W szczególności tych spośród was, którzy przyłączyli się do COLWAY niedawno, prosimy o nie zlekceważenie go. Kolagen Naturalny anno 2010, to już Produkt o bardzo wysokim progu stabilności termicznej, jednak ciągle temperatury wyższe od 27-28°C mogą zagrażać jego postaci żelowej.

  Pozostający dłużej niż 2-3 godz. w takiej lub wyższej temperaturze Kolagen Naturalny nie ochroni ani grube szkło butelki, ani udoskonalony termobox. Gdy wiązania helis białkowych pękają wskutek przegrzania - wówczas struktura żelowa zamienia się w wodnistą ciecz. Przyjmuje się, że kolagen swobodnie wylewający się z butelki, to już produkt niepełnowartościowy. Nie kolagen już w zasadzie, a "zupa peptydowa" o nieuporządkowanej strukturze łańcuchów aminokwasowych.

  Chrońcie latem kolagen przed słońcem. Nie zostawiajcie go w samochodzie. Zawsze chowajcie na powrót do termosu styropianowego. Zaoszczędzi to przykrych i kosztownych niespodzianek.


  ELIMINACJE DO NOWEGO KONKURSU


  Konkurs Floryda wzbudził wiele emocji. Notujemy liczne zapytania: kiedy następny? Odpowiedź brzmi: niebawem. Oto zapowiadamy właśnie Eliminacje.

  W maju, czerwcu lub lipcu - i nikt nie ma szansy na przeciek: kiedy dokładnie - znienacka wybierzemy grupę "biorących udział" i ogłosimy ją w któryś AKTUALNOŚCIACH. Jakie kryteria? Podobne do znanych z poprzednich dwóch Konkursów, czyli: kwalifikuje pewna kwota obrotów do siódmego poziomu struktury. Jaka kwota? Tego też tym razem nie powiemy. Dlaczego? I dlaczego "znienacka"? Aby zminimalizować możliwości "taktycznego ustawienia" sobie przez kogokolwiek najlepszej kwoty startowej na wybranej pozycji menedżerskiej. W tej edycji, pod wpływem zebranych opinii postanowiliśmy, że będzie jeszcze bardziej sprawiedliwie i jeszcze bardziej w duchu sportowej rywalizacji. Dlatego tyle niewiadomych i dlatego znienacka. Jakkolwiek złośliwi powiadają, że i to może nie zapobiec zajęciu ponownie drugiego, czy pierwszego miejsca przez Piotra Joszczaka.

  NAGRODY w Nowym Konkursie będą miały również charakter wyjazdowo-turystyczny, będą bardzo atrakcyjne i będzie ich tym razem więcej, a zatem i szersze grono Menedżerów otrzyma realne szanse rywalizacji. Tylko tyle możemy na razie zdradzić. Pewne jest jedno: warto, zdecydowanie warto w najbliższych miesiącach utrzymywać wysoki poziom obrotów. Zapewni to udział w kolejnym pasjonującym Konkursie. Już niebawem.

  To nie wszystko. Najdalej w połowie maja znane i lubiane Serum Wyszczuplające pojawi się wreszcie w nowym, wygodniejszym opakowaniu. Pierwsze aż (!) 3000 sztuk tej serii będzie miało zwiększoną pojemność do 250 ml. Czyli 25 % gratis.


  Zarząd Colway      ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |

  Kolagen Naturalny - Producent - Inventia Polish Technologies \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl © 2006