UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    
  Kosmetyki Colway


  Aktualności - Sieć COLWAY


   
 • Kosmetyki Colway

 • Krem na dzień
 • Krem na noc
 • Peeling
 • Tonik


 • Colvita


 • Jonoforeza
 • 2007 2008 2009 2010            

  styczeń luty marzec kwiecień maj          
     


  Luty ' 2010

  Szanowni Państwo!
  Współpracownicy Sieci Colway!
  Nasi Drodzy Przyjaciele!  To naprawdę ogromna przyjemność móc zakrzyknąć po tak krótkim i drugim dopiero miesiącu roku: Rośnie!

  Po wysłuchaniu wczoraj dwóch defetystów, którzy zawsze się znajdą, a którym akurat nie rośnie i pomylili gabinety do swoich żali - bierzemy do rąk arkusz zamówień z lutego i co widzimy? Znaczny przyrost miesiąc do miesiąca, a ogromny w stosunku do lutego 2009! Przy liczeniu wszystkich maili i faksów z ostatniego weekendu wydawało się nam nawet przez chwilę, że zagrożony jest rekord obrotów jednego dnia, który od niedawna wynosi - przypomnijmy - 711 tyś zł. Ostatniego lutego zanosiło się przez kilka godzin na więcej.

  Oczywiście to "szaleni jeźdźcy", finiszujący w Konkursie Floryda odpowiadają w głównej mierze za te nieprawdopodobne cyfry. I tylko na to biorąc poprawkę, powstrzymujemy się przed ogłaszaniem, że oto mamy kolejne, galopujące przyspieszenie. Zobaczymy po marcu. Po miesiącu wolnym od Konkursów, promocji i jakichkolwiek elementów podkręcających obroty, ale jednocześnie długim, pozbawionym świąt i wreszcie wiosennym dowiemy się całej prawdy o postępach, jakie czyni polski COLWAY i niezwłocznie ją Wam objawimy.

  Obiecaliśmy w expose noworocznym kilka rzeczy? Więc zaczęliśmy je realizować.

  Na froncie poprawy jakości produktów, zapewne zauważyliście dwubryłowe termoboxy w miejsce prostopadłościanów do ochrony kolagenu. Nie wszystkie jeszcze pojemności, ale do lata, kiedy będą najbardziej potrzebne - wierzymy w całkowitą wymianę tego elementu.

  Blistry COLVITY wytwarzane są obecnie z nowiutkiej formy. Stara budziła zastrzeżenia.

  Obiecano nam wreszcie rozstanie się z nietrafionymi opakowaniami Serum antycellulitowego. Będzie okrągłe, moderne pudełko, nie wszystkich może zachwycające estetyką, ale lepsze na pewno od tego, które od dawna postulowaliście pożegnać. A kiedy konkretnie? No cóż? W tej kwestii minione lata nauczyły nas ostrożności w zapowiedziach. Niebawem.

  W końcu marca pytać proszę w Zamówieniach o Nowe wydanie Zeszytu nr 2.

  Wszystko, co najlepsze w nim było - to pozostało. Wiele korekt tekstowych, kilkanaście poprawek merytorycznych. Więcej o najistotniejszych badaniach, w tym o najnowszych na Uniwersytecie Gdańskim. Dodatkowe niespodzianki. Ten lubiany przez Was, poczytny skrypt, wróci do oferty reklamowej, w formie znacznie atrakcyjniejszej. Jest to ABC szkoleniowe dla nowego adepta biznesu kolagenowego. Elementarna, ale i rozszerzona wiedza produktowa. Cena bez zmian.

  "Wyszedł" praktycznie nakład książki Batieczki i Liedzjewirowa. Aż trudno sobie wyobrazić, jak sieć Colway wytrzyma 3-4 tygodnie bez możliwości nabycia tej kultowej pozycji. Na początku kwietnia powinna jednak ona wrócić, w postaci Wydania II, poddanego korekcie i wzbogaconego o słownik terminów. Natomiast już, już za chwilę z drukarni przyjadą rosyjskojęzyczne egzemplarze Batieczki. Wielu o nie pytało.

  W lutym wydarzyło się w COLWAY coś jeszcze. Wkroczyliśmy jako Organizacja MLM w Erę Informatyczną. Około 270 osób spośród Was zarejestrowało się do tej pory na społecznościowym portalu internetowym MLM - jakim jest Suportio.pl

  Mamy tam, a jakże! własne Forum i mamy tam ambitne plany Szkoleń, videokonferencji, spotkań przed kamerą, filmów edukacyjnych, nawet warsztatów. Pierwsze ich próby możliwe są jeszcze w marcu.

  Suportio daje możliwość śledzenia wydarzeń i dyskusji w polskim network marketingu. Korzystania także z myśli szkoleniowej innych. Podchwytywania ciekawych inicjatyw.

  Już, w chwili obecnej Uczestnicy Sieci COLWAY, którzy są tam zarejestrowani, mają dostęp do znacznie większej ilości informacji, niż ci spośród Was, do których tylko raz w miesiącu docierają Aktualności. Te różnice w dostępie do wiedzy będą się pogłębiały. Dlatego zachęcamy wszystkich posiadających dostęp do komputera, aby wpisali w pasek adresowy:

  http://www.suportio.pl/rejestracja/colway

  następnie wpiszcie do arkusza rejestracyjnego swój adres e-mail, i enter. Bo nawet pole "kodu dostępu" uzupełni się samo.

  Jesteśmy na tym jedynym portalu polskiego MLM w tej chwili "trzecią siłą" jako społeczność networkowa. Zaledwie kilkadziesiąt rejestracji dzieli nas od drugiej siły - Akuny, a ponad dwieście od pierwszego FM Group. Jeśli tylko tego zechcemy, jeśli zaprosicie tam swoich współpracowników, dystrybutorów, a nawet klientów, których zamierzacie dystrybutorami uczynić - zdystansujemy te organizacje, stając się Pierwszymi. Będzie to miało na pewno dla nas znaczenie wizerunkowe i prestiżowe.

  Jakie jeszcze korzyści daje zalogowanie się na suportio.pl? Otóż im więcej nas będzie, tym silniejsze pojawią się powody do uruchomienia programu szkoleniowego przez internet. O mogących płynąć z tego wartościach nie ma potrzeby chyba pisać?

  Już teraz można jednym ruchem myszki na suportio.pl zaprosić do kontaktów Colwayowców (i nie tylko) z całej Polski (również nie tylko). Już teraz można wziąć udział w dyskusjach, wyrazić swój pogląd na dowolny temat - i móc przy tym liczyć na ustosunkowanie się do niego Zarządu.

  Już teraz można swobodnie komunikować się z osobami ze swojej struktury np. rozsianymi po kraju. Kopiować teksty. Założyć własny blog. Publikować materiały i fotografie. Wszystko to oczywiście - za darmo!

  Chcemy Państwa oficjalnie powiadomić, że 3 marca zakończyliśmy negocjacje z hotelem Mariott w Warszawie, który udostępni nam 260 miejsc w pokojach 2 -osobowych oraz reprezentacyjną Congress Hall na potrzeby Meetingu z okazji 6 - tej Rocznicy COLWAY w dniach 8-9 maja 2010.

  Tym samym poczujcie się zaproszeni!!!

  Dla Organizacji polskiej przewidujemy ok. 200 miejsc - i pomni rozczarowań, jakie przeżyli niektórzy z Was, wskutek nie dostania się na niezapomniane obchody na zamku Ryn - prosimy Leaderów o przeprowadzenie już teraz właściwej i selektywnej kampanii rekrutacyjnej.

  Nie możemy stosować innego klucza, jak wpisywanie na listę uczestników tych osób, które poczynią wpłatę. Inaczej niż poprzez zaapelowanie nie możemy też spowodować, by ci zapobiegliwi, acz może "mniej zasłużeni" nie zajęli po prostu miejsc tym, którzy na tym Meetingu być bezwzględnie powinni!

  Koszt Uczestnictwa - 600 PLN/osoba. Obejmuje zakwaterowanie, lunch, uroczysty bankiet, śniadanie i wszelkie atrakcje. Standard dużych imprez COLWAY jest znany i nie musimy go reklamować, podobnie, jak przewidzianych tam dla wszystkich prezentów.

  Wcześniej - w dniach 16-18 kwietnia odbędzie się duże Seminarium szkoleniowe w Brześciu Białoruskim. Osoby chcące budować strukturę w którymkolwiek kraju rosyjskojęzycznym powinny się tam bezwzględnie pojawić. Będą Przedstawiciele Zagraniczni i pełna informacja.

  Wszystkich dopytujących się kiedy i na jakich dokładnie zasadach przejdziemy wszyscy na powiązanie zamówień poszczególnych Menedżerów z przypisanym im na koniec miesiąca obrotem, czyli na reguły obowiązujące we wszystkich networkach świata - spieszymy uspokoić, że ani szybko, ani niespodziewanie.

  Zacznijcie od rzeczy prostej - planowania zakupów w sposób taki, by zacząć je powoli czynić w takich ilościach obrotowych, jakie potrzebne są i opłacalne prowizyjnie na poszczególnych pozycjach i poziomach. Spotkajcie się w grupie, odświeżcie relacje, bo będzie się to w przyszłości opłacało.

  Na razie nic więcej. Kto nie porusza się jeszcze w internecie - najwyższa pora to zrobić. Też się przyda, aby na przyszłych zmianach logistycznych nie stracić - a zyskać.  Zarząd Colway      ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |
  Kolagen Naturalny - Producent - Inventia Polish Technologies \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl © 2006