UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    
  Kosmetyki Colway


  Aktualności - Sieć COLWAY


   
 • Kosmetyki Colway

 • Krem na dzień
 • Krem na noc
 • Peeling
 • Tonik


 • Colvita


 • Jonoforeza
 • 2007 2008 2009 2010            

  styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik
  listopad grudzień


  Styczeń ' 2008

  Szanowni Państwo!
  Współpracownicy Sieci Colway!
  Nasi Drodzy Przyjaciele!  W porównaniu z szaleństwem obrotów handlowych końca minionego roku, styczeń wydawać się mógł miesiącem handlowo słabym. Był wszak znacząco lepszy od stycznia 2007 (przynajmniej w Sieci Polskiej)!

  Początek roku to doskonały czas na podszkolenie się i na rekrutację. Nie trzeba jasnowidza, by przewidzieć, że Ci Menedżerowie, którzy przywieźli na styczniowe szkolenia w Koleczkowie, Kazimierzu Dolnym i Sękocinie grupę adeptów - będą wiosną zarabiać pieniądze, a ci którzy nie rekrutują i nie uczestniczą w firmowych imprezach powiedzą niebawem, że biznes "się kończy".

  Otóż nic się, proszę Państwa nie kończy. Wprost przeciwnie. Dla wielu się dopiero zaczyna. W roku minionym Colway osiągnął przełomowy przyrost obrotów. Faktem jest natomiast, że nastąpiła "wymiana elit". Czołówkę listy prowizyjnej Sieci tworzą w połowie co najmniej, inne osoby niż np. dwa lata temu. Podobnie zmienia się struktura obrotów za granicą. Nie ma widocznej progresji u "starych" Przedstawicieli. Za to pojawiają się nowi.

  Zmiany w polityce. Podczas gdy Colway zacieśnił stosunki ze swoim producentem - Inventią, nie zawsze w przeszłości idylliczne, to nasza konkurencja kłóci się i dzieli.

  Z organizacji prof. Przybylskiego wyodrębniła się oto grupa buntowników z nowym produktem Bio Kolagen. Widać to zresztą w linii propagandowej ich ogłoszeń prasowych. Do rangi głównego wroga awansowali obecnie ich byli Dystrybutorzy.

  Osoby, którym przeszkadzają niewybredne ataki Anny Marzec podpisującej płatne publikacje w prasie - informujemy, że Colway nie będzie z tymi "publikacjami" polemizował. Rozważamy natomiast wykorzystanie zgromadzonych materiałów i faktu, że AP Boss kilkakrotnie złamał prawo, do pozwu sądowego.

  Uczestnikom Sieci zaś przypominamy, że Kolagen Naturalny wytwarzany jest na bazie metody opatentowanej ponad 10 lat przed Przybylskim i autorsko rozwiniętej w Inventii.

  Czytać należy nie płatne paszkwile, lecz dokumenty publikowane przez Urząd Patentowy (www.uprp.pl - patent nr.144584 i zgłoszenie nr 373879) Ponieważ zaś za trzyletnie nasze wypowiedzi o prof. Przybylskim, pełne referencji, jego marketingowcy odpłacili nam kalumniami - ogłaszamy, że odtąd Sieć "zapomina" o Przybylskim. Kim wreszcie był dla polskiego kolagenu naprawdę? "Poprawiaczem" metody filtracji, która też jest już inna niż w 2002 roku

  Wszelkie materiały szkoleniowo - informacyjne włącznie z witryną www i nową "niebieską teczką" dostosowane już zostały do tej linii programowej.

  Komunikaty :

  1. Jest już dostępne uaktualnione i zmienione wydanie na 2008 r.- " Niebieskiej teczki "

  2. Jest już dostępne opakowanie 120 Colvity. Opakowania 30 kapsułek zostaną stopniowo wycofane ( do 15 marca).

  3. Zabiegamy o partie testerowych listków elektrycznych do jonoforezy, by przybliżyć Sieci ten nowy, bardzo ciekawy, a nie rozpowszechniony jeszcze produkt.

  4. Trwają zaawansowane prace nad broszurą , która stanie się zaczątkiem Katalogu Produktów Colway. Znak czasu i nieuchronność pewnego etapu rozwoju.

  5. Znane są już czas i miejsce najważniejszych w pierwszym półroczu Seminariów Szkoleniowych. Odbędą się one w dn. 12-13 kwietnia w Centralnym Ośrodku Doskonalenia Kadr Ministerstwa Ochrony Środowiska w Dębem k/Serocka dla struktur pod Marzeną Demczuk i w dniach 26 - 27 kwietnia 2008 r. dla pozostałych struktur .  CO PLANUJEMY W ROKU
  2009?

  Na piątą rocznicę COLWAY wyprawi wielką fetę w scenerii zamkowej… W roku 2008 ogłoszone zaś zostaną kryteria, wg których rozsyłać będziemy zaproszenia.

  W roku 2008 będziemy organizować szkolenia, seminaria, spotkania. One bowiem powodują przyrost skuteczności, entuzjazmu i obrotów.

  Pieniądze w Colway zarobili w minionym roku przede wszystkim ci, których struktury gremialnie uczestniczyły w szkoleniach. Kto to lekceważył - popadł w stagnację.

  Seminaria duże, otwarte dla wszystkich odbędą się w kwietniu i październiku. Tematyką szkoleń wiosennych będzie powrót do podstaw, wiedza o produktach i o budowie sieci oraz praktyczny sposób jej spożytkowania i przekazania. Program szkoleniowy będzie rozwijany i systematyzowany. Pojawią się także nowe skrypty.

  Większość Uczestników Sieci ucieszy informacja, że obroniliśmy cennik produktów. Już drugi rok z rzędu Colway nie podnosi cen, co jest wobec rosnących lawinowo kosztów (głównie skór rybich, paliw i pracy ludzkiej) - w istocie ich obniżeniem.

  Utrzymanie niezmiennych cen jest też efektem wyśmienitych od pewnego czasu relacji z Inventią. Wynika to ze wzrostu obrotów, który równoważy coraz ,,chudszą" marżą naszego strategicznego Dostawcy.

  Nie będzie to jednak możliwe bez końca. Szczególnie trudno utrzymać będzie ceny naszych kremów, do których komponenty drożeją szybciej niż benzyna...

  Kiedyś wreszcie ulegnie też zmianie kwota 2.501 PLN, będąca wyznacznikiem kwalifikacji prowizyjnej i innych progów. Utrzymywanie jej bez końca w stanie niezmiennym - będzie wreszcie niekorzystne ekonomicznie także dla Menegementu Sieci. Od kwietnia 2004 roku bowiem, gdy progi te wprowadziliśmy, inflacja łączona wyniosła ponad 12%.

  UWAGA! Wywody powyższe NIE są zapowiedzią ani podwyżki cen ani progów kwalifikacyjno - nominacyjnych, a jedynie zaanonsowanie ich nieuchronności w przyszłości.

  W 2008 roku pojawią się zmiany w opakowaniach produktów. Będzie to kolejny etap ewolucji zmierzającej do ujednolicenia wzornictwa i designu.

  Już od stycznia - lutego
  zniknie z asortymentu COLVITA 30, jako niepopularny. Pojawi się natomiast COLVITA 120. Opakowania po 30 kapsułek dostępne będą tylko do wyczerpania zapasów.

  Najpóźniej w lutym dostępna będzie uaktualniona wersja ,,niebieskiej teczki" z pełnym asortymentem produktów, licznymi poprawkami i zmianami w tekstach.

  Serdecznie polecamy nabycie, na razie dla siebie, dla rozpoznania zalet - nowego produktu Zestawu do Jonoforezy.

  Prosimy również o przyjęcie naszej rady - nie wyrzucajcie ani jednego listka elektrycznego, który utracił już gradient potencjału.

  Każdy, nawet pozbawiony energii, będzie przydatny do pokazania podczas dystrybucji kolejnych zestawów!


   

   
      ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |
  Kolagen Naturalny - Producent - Inventia Polish Technologies \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl © 2006