UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    
  Kosmetyki Colway


  Aktualności - Sieć COLWAY


   
 • Kosmetyki Colway

 • Krem na dzień
 • Krem na noc
 • Peeling
 • Tonik


 • Colvita


 • Jonoforeza
 • 2007 2008 2009 2010            

  styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik
  listopad grudzień


  Kwiecień ' 2007

  Szanowni Państwo!
  Współpracownicy Sieci Colway!
  Nasi Drodzy Przyjaciele!


  Wydarzenia marca to rosnący, już tradycyjnie na wiosnę obrót. To szkolenie w randze Meetingu Rocznicowego, jakie odbyło się 17-18 marca w Sękocinie Starym. Strukturę pod Marzeną Demczuk, która stanowi już co najmniej połowę organizacji Colway Polska reprezentowało tam 190 delegatów, którzy wyjechali pod wrażeniem poziomu wykładu swojej leaderki, ale także prezentów, zabawy i biesiady. Obecna była prasa branżowa. Widziano też szpiegów konkurencji z poobgryzanymi paznokciami.

  Było to niezwykle udane spotkanie i chcielibyśmy je powtórzyć z przynajmniej identycznym sukcesem 12-13 maja w tym samym miejscu dla pozostałych struktur.

  Mając na względzie to, że koszt uczestnictwa (255zł cztery posiłki i serwisy kawowe, w tym wystawny bankiet oraz nocleg i niespodzianki) zostanie całkowicie zrekompensowany na miejscu w "towarze", a przede wszystkim mając na względzie ogromny ładunek motywujący - zacznijcie już dziś pracować nad grupą, którą przywieziecie w maju do Sękocina. Kto to zrealizuje, będzie już latem mieć piękną prowizję. Dla Menedżerów, którzy nie byli jeszcze na dużej imprezie Colway - udział jest wręcz obowiązkowy.

  W marcu znalazły także swój finał dwie edycje "Szkolenia Mówców". Krótka, ale huczna wycieczka promem do Szwecji, jaką Colway zafundował co pilniejszym kursantom, dowodzi że warto jeździć na firmowe szkolenia. Jeszcze dobitniej dowodzą tego wyniki osób, które przełamały lęk przed wystąpieniami publicznymi i prowadzą obecnie spotkania informacyjno - rekrutacyjne w swoich miastach.

  Niech zatem wszyscy, którym takie szkolenie jest potrzebne, by wyrwać się do przodu ponad przeciętność, by uczynić z miłej zabawy w kolagen, prawdziwy dochodowy biznes - szykują się na lato. Gdy tylko zaczną się wakacje, my - przeciwnie, będziemy nauczać na trzydniowym kursie następny zastęp Mówców.

  Dostępny jest od dwóch tygodni długo oczekiwany Zeszyt nr 2 - Produkty. Kto go już czytał wie, że warto było czekać. W treści odnajdziecie bowiem rzeczy sensacyjne. Bezwzględnie nakażcie Menedżerowie Sieci - swoim Dystrybutorom zamiast zestawu gazet na któryś weekend nabyć ten skrypt! Zeszyt nr 2 odpowiada na wszelkie absolutnie pytania z interesującego nas wycinka biochemii białek i nie tylko. W pewnych fragmentach wyprzedza on dostępną obecnie wiedzę. Dla osób prezentujących kolagen jest to lektura obowiązkowa.

  W marcu Kolagen Naturalny uzyskał kolejny cenny atest. Otóż komisja paryskiego rabinatu po gruntowym zapoznaniu się z surowcem i procesem biotechnologicznym, uznała nasz kolagen za absolutnie koszerny. W ślad za tym produkt uzyskał też muzułmańskie świadectwo czystości "halal".
  Kolagen trafi zatem niebawem do katalogu produktów koszernych, a Wy Kochani Państwo możecie odtąd śmiało polecać go również mahometanom i ortodoksyjnym żydom. Przedstawiciel Zagraniczny, który zakontraktuje produkty "kosher" lub "halal" - otrzyma je ze specjalnymi znaczkami. 

  Nie są jednak dostępne pojedyncze opakowania z tymi znaczkami, jako że za to się słono płaci w związku z tym możliwe jest to jedynie w kontrakcie hurtowym.

  Zawarta została Umowa Przedstawicielska w Kanadzie, która już skutkuje dużymi zamówieniami. Colway informuje zatem, że o wyłączność na tamtejszym rynku ubiega się firma DIA z Ontario. Zawarliśmy także umowę podobną w Chinach.

  Na dzień dzisiejszy krajami zamkniętymi dla możliwości negocjowania Umowy Przedstawicielskiej są: Ukraina, Niemcy, Czechy, Włochy, Kanada, Chiny, Węgry, Rumunia, Szwajcaria, Francja, Tunezja i Wenezuela.

  Możliwości takie są natomiast ponownie otwarte (wobec symbolicznych obrotów tamtejszych Przedstawicieli) w Belgii, Holandii, Meksyku i Wlk. Brytanii. Na chcącego budować MLM w Holandii czekają nawet wydrukowane materiały.

  Kandydatami do spadku do tej ligi są: Wenezuela i (niestety znowu) Niemcy. Rokują z kolei na podniesienie rangi na poziom biura Colway Menedżerowie funkcjonujący w Bułgarii, Chorwacji, Hiszpanii. Poza tym cały świat stoi otworem włącznie ze Stanami Zjednoczonymi, gdzie (podobnie jak w Australii i Austrii) nasi kontrahenci pokierowali się w stronę odrębnych brandów produktu.

  Świat stoi otworem dla kolagenu i dla Waszej Kariery. Dzisiaj, gdy mail obiega za darmo kulę ziemską - trzeba tylko chcieć odnaleźć krewnych i znajomych. Szczególnie tych z biznesów sieciowych. Nie wiecie jak? Uruchomcie wyobraźnię. Na początek doradzamy odnalezienie swojej klasy szkolnej poprzez portal www.sciaga.pl/klasa/

  I na koniec wiadomości najlepsze.
  W minionej epoce ogłaszano kwiecień "miesiącem oszczędności". Dla nas, dla Colway kwiecień jest miesiącem trzecich urodzin Sieci - i ogłaszamy go z tej okazji "miesiącem rozrzutności"

  Posiadamy oto kilkaset opakowań Kolagenu Naturalnego w nieco egzotycznych brandach (najczęściej złotym, niemieckojęzycznym). Jeśli ktoś nazwie to sprzątaniem magazynu, to ma rację i niech nie bierze tych prezentów.
  Jednak wszyscy, którzy darowanemu koniowi w zęby nie patrzą, a zamówią (uwaga!) od 4 do 26 kwietnia jednorazowo co najmniej pakiet 2.501 detal - otrzymają opakowanie Kolagenu Naturalnego - gratis.
  O ile jednak ci, którzy zamówią pakiet 4.04 mogą być pewni "wkładki" w postaci 200 Platinum, to 26.04 będzie to już na pewno tylko 50 Graphite. Prezenty urodzinowe dokładane będą do pakietu 2.501 + do wyczerpania poszczególnych asortymentów w porządku od najdroższych do najtańszych.

  Komu zatem Wiosny Radosnej, komu Urodzin, komu Świąt Wielkanocnych - niech się Spełni!

  W dobrym tempie posuwają się prace nad udostępnieniem Sieci kolejnego produktu, na jaki wszyscy czekamy - kolagenu do jedzenia, nutrikosmetyku i suplementu diety. W kwietniu zapewne jeszcze nie. ale w maju. Na razie możemy oficjalnie potwierdzić, że rarytas ten będzie miał piękną nazwę - COLVITA i że działanie jego wzbudza u drugiej już grupy 3 miesięcznych probantów, reakcje euforyczne.

  Do usłyszenia i do zobaczenia.

   

    ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |
  Kolagen Naturalny - Producent - Inventia Polish Technologies \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl © 2006