UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    
  Kosmetyki Colway


  Aktualności - Sieć COLWAY


   
 • Kosmetyki Colway

 • Krem na dzień
 • Krem na noc
 • Peeling
 • Tonik


 • Colvita


 • Jonoforeza
 • 2007 2008 2009 2010            

  styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik
  listopad grudzień


  Listopad ' 2007

  Szanowni Państwo!
  Współpracownicy Sieci Colway!
  Nasi Drodzy Przyjaciele!  Wszystkie wiadomości schodzą na drugi plan, wobec ogłaszanej już tradycyjnie raz w roku, oczekiwanej przez wielu z Was

  WIELKIEJ PROMOCJI!

  W ciągu magicznych trzech tygodni można jednym krokiem wejść w krąg osób uprawnionych do pobierania w Colway prowizji. Stać się Menedżerem!

  Powiadomcie o tym wszystkich, którzy byli kiedykolwiek zainteresowani nie tylko produktami, ale także zarabianiem z nami pieniędzy.
  Beneficjentem Promocji Colway może być bowiem każdy. Ale tylko teraz. Następna taka okazja nie wcześniej jak za rok!

  Każdy, komu brakuje trzeciego lub piątego Menedżera w pierwszej generacji, aby "sięgać" po prowizję do najgłębszych pokładów swojej struktury - powinien sobie powiedzieć: "teraz, albo nigdy". Wszyscy, którzy "są winni" swoim Dystrybutorom nominację na Menedżera, a nie mają dostatecznego obrotu - otrzymują teraz wyjątkową szansę, by wyrównać rachunki. Kto chce rozpocząć w Colway profesjonalną karierę, kto chce rozpocząć "mocnym uderzeniem" - nie trafi na lepszy moment, także z punktu widzenia popytu na produkty.

  Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Promocji.

  REGULAMIN PROMOCJI COLWAY LISTOPAD 2007

  1. Główną ideą Promocji jest umożliwienie Dystrybutorom Sieci osiągnięcia statusu Menedżera jednym zakupem produktów o wartości nie mniejszej niż 5.001,00 PLN

  2. Możliwe jest to w takim, przyspieszonym trybie tylko raz w roku. Promocja trwa od 5.11 do 26.11.2007r. Od reguły tej nie będzie wyjątku, zaś zamówienia, które napłyną do Colway w okresie późniejszym, nie będą podlegały regułom Promocji.

  3. Zakupu promocyjnego może dokonać zarówno Dystrybutor Colway, jak i osoba dopiero przystępująca do Sieci, a także w jej imieniu Menedżer Colway. W każdym jednak przypadku na uczestniku Promocji lub osobie go Wprowadzającej ciąży obowiązek podania administratorom Systemu Colway pełnych danych teleadresowych uczestnika Promocji wraz z jego nr PESEL oraz imienia, nazwiska i nr PESEL osoby Wprowadzającej - w terminie nieprzekraczalnym: do 30.11.2007 pod rygorem nie zakwalifikowania obrotu do prowizji i nominacji menedżerskiej. Najlepiej uczynić to od razu na zamówieniu!

  4. Obrót 5.001,00 PLN + detal nie może być składany z różnych, mniejszych zamówień, ani w żaden sposób łączony z innymi zamówieniami, obrotem innych osób itp. Nie może być rozbijany : - Na dwie nominacje Menedżerskie "incydentalne", ani też na dwie osobne kwalifikacje prowizyjne, pod rygorem nie uznania tego obrotu jako podstawy do nominacji nowego Menedżera.

  5. Pakiet 5.001,00 PLN + detal składać można z wszystkich produktów z oferty Colway z wyłączeniem asortymentu reklamowo-szkoleniowego.

  6. Zamówienie pakietu promocyjnego 5.001,00 PLN traktowane jest już jako zakup Menedżerski, a zatem rabat wynosi 42% (cena hurtowa 2.900,00 PLN). Wszystkie opłaty związane z wysyłką i kosztami pobrania zapłaty (na terenie kraju) za produkty - pokryje Colway. Do każdego zamówienia promocyjnego włożona zostanie srebrna Odznaka Menedżerska oraz Umowa Menedżerska dla dopełnienia formalności.

  7. Promocja listopadowa przewiduje również dodatkowe gratyfikacje w postaci prezentów dokładanych przez Colway do każdego pakietu 5.001,00 PLN wg następującego grafiku:

  W dniu 5.11 - 15 sztuk gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 6.11 - 14 sztuk gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 7.11 - 13 sztuk gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 8.11 - 12 sztuk gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 9.11 - 11 sztuk gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 12.11- 10 sztuk gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 13.11 - 9 sztuk gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 14.11 - 8 sztuk gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 15.11 - 7 sztuk gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 16.11 - 6 sztuk gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 19.11 - 5 sztuk gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 20.11 - 4 sztuki gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 21.11 - 3 sztuki gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 22.11 - 2 sztuki gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"
  W dniu 23.11 - 1 sztuka gratis maseczki kosmetycznej "Last Minute"

  O ilości wkładanych prezentów decydować będzie dzień wysłania paczki, a nie dzień składania zamówienia. Nie ma więc możliwości "zarezerwowania" sobie wcześniejszym zamówieniem "późniejszej" spedycji większej ilości prezentów.

  8. W odniesieniu do zamówień promocyjnych (pakiet 5.001,00 PLN + detal), w listopadzie ściśle przestrzegana będzie zasada spedycji wyłącznie "za pobraniem" zapłaty lub na podstawie zamówienia przedpłaconego, udokumentowanego przesłaniem potwierdzenia przelewu.

  9. Każda osoba, której przypisany zostanie w listopadzie 2007, w Systemie Colway obrót 5.001,00 PLN + detal - automatycznie uzyskuje status Menedżera, z wszystkimi z tego tytułu przywilejami, a więc także z prawem już w listopadzie do prowizji od obrotu innych Menedżerów wprowadzonych przez nią, choćby nominacją incydentalną lub z wykorzystaniem obecnej Promocji.

  UWAGA!
  Promocja ogłaszana jest nie częściej niż raz do roku. Promocja skraca o połowę drogę do pozycji, gdzie zabawa w dystrybucję, zamienia się w biznes!
  Promocja to również wielkie święto Colway. W miesiącach promocyjnych nasza Sieć Konsumencka biła rekordy obrotowe, a Menedżerowie zarabiali bardzo dużo pieniędzy... Wykorzystajcie Państwo najlepszy okres w handlu - końcówkę roku - do zbudowania zrębów swojej struktury. Ten jeden raz warto nakłonić osoby, które wprowadzamy do Sieci, by zainwestowały w pakiet promocyjny. Oni wykorzystają unikalną okazję, zaś Państwo wyniesiecie z tego finansową i marketingową korzyść.

   
      ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |
  Kolagen Naturalny - Producent - Inventia Polish Technologies \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl © 2006