UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    
  Kosmetyki Colway


  Aktualności - Sieć COLWAY


   
 • Kosmetyki Colway

 • Krem na dzień
 • Krem na noc
 • Peeling
 • Tonik


 • Colvita


 • Jonoforeza
 • 2007 2008 2009 2010            

  styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik
  listopad grudzień


  Czerwiec ' 2007

  Szanowni Państwo!
  Współpracownicy Sieci Colway!
  Nasi Drodzy Przyjaciele!


  W dniach 12 - 13 maja w Sękocinie odbyło się drugie Seminarium Szkoleniowe w randze rocznicowego Meetingu. W opinii uczestników niezwykle udane. Kto nie dojechał, ma czego żałować. Tej wiedzy, ładunku entuzjazmu i pysznej zabawy eksternistycznie nie nabędzie!

  Końcówka maja zafundowała nam na obszarze większości kraju ekstremalne upały, ale jak wiedzą wszyscy, którzy realizowali swoje zamówienia - Colway nie dał zaskoczyć się porze letniej, która przyszła bardzo szybko. Nowe zabezpieczenia termiczne są jak na razie 100% skuteczne. Nie mieliśmy ani jednego (!) sygnału o despiralizacji kolagenu w transporcie. Nawet z Nowego Sącza, gdzie paczki przeleżały weekend w blisko 40 °C! Jest to dobry znak przed wakacjami, zaś dla Państwa sygnał, że posługując się termoboxami i wkładami mrożącymi wielorazowego użytku nie musicie tego lata zwalniać tempa pracy w obawie przed skwarem.

  Wiemy, że wszyscy czekają na Colvitę... Na kolagen w kapsułkach. Suplement diety, nutrikosmetyk i odzywkę proteinową w jednym. Wiemy, że tysiące wiernych użytkowników jest już... natychmiast gotowych do nabycia pierwszej na świecie tabletki piękności z kolagenem rybim. Nieznośna zwłoka nie jest jednak ani trochę zawiniona przez nas. W tych dniach Producent usuwał ostatnie usterki związane już tylko z nadrukiem na folii aluminiowej, stanowiącej zamknięcie blistrów.

  Gdy list ten dotrze do Menedżerów Sieci, będą nas dzielić już tylko dni od realnej możliwości zamawiania tego Produktu. Jak widzicie jest on już na nowych formularzach Zamówienia. Pytajcie od połowy czerwca... Colway do końca czerwca załączać będzie do każdego zamówienia Colvity krótki skrypt szkoleniowy, zawierający informacje, jakie nie mogły zmieścić się na opakowaniu i w ulotce wewnętrznej. Będzie on skromny, zrobiony techniką ksero, ale za to całkowicie gratis. Z czasem informacje w nim zawarte, wzbogacone o relacje użytkowników przybiorą postać broszury, którą wydamy drukiem.

  W następnych aktualnościach podane zostaną prawdopodobnie terminy wakacyjnego Szkolenia Mówców, którego pierwsza edycja pokazała, jak bardzo potrzebny jest Sieci praktyczny kurs definitywnego rozprawienia się z lękiem przed wystąpieniami publicznymi. Zainteresowanych prosimy o nieprzegapienie tego.

  W połowie sierpnia grupa najlepszych, najpracowitszych i najskuteczniejszych Leaderów jedzie na Wyprawę Życia - szlakiem najpiękniejszych fiordów i zakątków Norwegii.

  Tradycyjnie już u progu lata przestrzegamy Menedżerów i Dystrybutorów Colway przed pozostawianiem produktów w temperaturach im zagrażającym. O składanie zamówień przemyślanych, natychmiast odbieranych i najlepiej łączonych dla swojej grupy. Większe paczki będą tańsze (także o koszt zabezpieczenia termicznego). O konieczności chronienia kolagenu latem przed wysokimi temperaturami, należy też dokładnie informować każdego nowego użytkownika.

  Życzymy wszystkim pogody ducha, satysfakcji z nowych produktów i rekordowych obrotów!

  COLVITA - SUPLEMENT DIETY I NUTRIKOSMETYK
  w kapsułkach.  Unikalny na skalę światową kompleks liofilizatu czystego tropokolagenu, pozyskiwanego ze skór rybich, ekstraktu alg morskich i bioprzyswajalnej witaminy E , (alfa - tokoferolu). COLVITA jest pochodną wielkiego wynalazku polskiej biotechnologii, jakim było wyestraktowanie do postaci roztworu wodnego z zachowaniem naturalnej dla organizmów żywych trójspiralnej konformacji białka - czystego, naturalnego kolagenu ze skór rybich.

  Kolagen Naturalny - kosmetyk opracowany w laboratorium Inventia Polish Technologies stał się sensacją rynkową, czego dowodzi ponad 500.000 opakowań tego produktu rozprowadzonych w krótkim czasie przez COLWAY S.J. bez żadnej promocji rynkowej i praktycznie niemal bez sprzedaży w placówkach handlowych, którą utrudnia zagrożenie dla kolagenu - czystego białka letnimi temperaturami. Z równie przychylną recepcją konsumentów spotkały się ponadstandardowe wyroby kosmetyczne serii COLWAY, wytworzone na bazie Kolagenu Naturalnego Inventia Q 5-26.

  COLVITA to całkowicie nowe podejście do problemu dbałości a tkanki zbudowane z kolagenu. Użytkownicy będą mogli przekonać się "na własnej skórze", co zdziałać może suplementowanie jej "od wewnątrz". COLVITA jest ukoronowaniem prac biotechnologicznych nad grupą produktów pozyskanych z rybiego kolagenu, który zatrzymuje nasz dobry czas... Wystarczą dwie tabletki dziennie, by skóra stało się gładsza i bardziej miękka. By promieniała blaskiem, była świetnie nawilżona, a pielęgnowana jednocześnie żelem kolagenowym i jego pochodnymi od zewnątrz -stała się także znacznie młodsza.

  Łańcuchy ludzkiego kolagenu zbudowane są z 20 aminokwasów. Tylko część z nich organizm produkuje w procesach metabolicznych. Pozostałe muszą być dostarczone w pożywieniu. Suplementacja ustroju preparatem COLVITA jest nieustającym odbudowywaniem swoistego magazynu aminokwasowego dla komórek wytwarzających i serwisujących kolagen.

  COLVITA wytworzona jest głównie z liofilizowanego trzeciorzędowego kolagenu rybiego. Potrójna helisa kolagenowa, podobna budową do spirali DNA, ale funkcjonująca w przestrzeni zewnątrzkomórkowej jest nośnikiem informacji dotyczących zasobów aminokwasowych kręgowców. Szczególnie w stanach zachwiania tej równowagi - wysycenie macierzy pozakomórkowej produktami rozpadu potrójnej helisy ma niezwykle pozytywny wpływ no przywrócenie bilansu metabolicznego białka.

  LIOFILIZACJA jest to zamrażanie czystego kolagenu do minus 40.C w warunkach próżni (1 Pa) i sublimacyjne usuwanie z niego wody (suszenie). Zapewnia to najwyższą czystość produktu, najniższą wagę i doskonałą higroskopijność. Liofilizat (ponad 98% białka) "puchnie" w przewodzie pokarmowym kilkudziesięciokrotnie w stosunku do swojej objętości, dzięki ponownemu uwodnieniu, co jest zjawiskiem korzystnym dla osób odchudzających się (dieta białkowa sprzyja wszak spalaniu tłuszczów). Czyni to również aminokwasy, z których się składa kolagen wysoce przyswajalnymi dla ustroju (tzw. "bąbelki" - bio esferas).

  Syntezę ich wspomaga witamina E oraz minerały i witamina C występujące w algach. Peptydy zawarte w COLVICIE, a będące produktami rozpadu 3-helisy kolagenu cechuje też nieporównywalna z hydrolizatami białek bydlęcych i z żelatyną wysoka rozpuszczalność w pozażołądkowych roztworach soli i kwasów. Wchłanialność ich oprócz synergicznych witamin wspomagają enzymy naturalnie rozkładające białka.

   

  Więcej na temat COLVITY na stronie : colvita.pl

   

   

   

   

    ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |
  Kolagen Naturalny - Producent - Inventia Polish Technologies \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl © 2006