UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    


  JEDYNY PATENT NA KOLAGEN NATURALNY POSIADA COLWAY


   
 • Kolagen Dystrybucja

 • Marketing system
 • Historia biznesu
 • Jak zarabiać ?
 • Inventia
 • Colway
 • Pytania
 • Kolagen Naturalny od 2012 roku nie jest już wytwarzany dla Colway przez INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES. Kolagen Naturalny - Jedyny Kolagen chroniony patentem.

  Metoda ekstrakcji molekuł kolagenowych ze skór rybich jest znana tylko w Polsce. Informujemy, że jesteśmy już przygotowani prawnie do rozprawy z każdym podmiotem, który narusza nasze dobra chronione. Colway jest od 21 maja 2012 producentem i właścicielem marki: Kolagen Naturalny - Platinum, Silver i Graphite.

  Produkt ten wytwarzany jest dla Colway sposobem opatentowanym przez prof. Andrzeja Frydrychowskiego opisanym w Prawie Ochronnym 206813. Informują o tym napisy na jego opakowaniach. Nie istnieje żaden inny patent na polską metodę ekstrakcji kolagenu ze skór rybich! Ten, który posiada profesor Frydrychowski jest jedynym przyznanym przez UPRP. Nie istnieje też żaden "inny", ani "autorski" sposób na izolowanie molekuł kolagenowych, niż opatentowana metoda, której czynności kluczowe opisał ten, który uznany został przez prawomocne orzeczenia sądów RP za jej wynalazcę. Ktokolwiek więc wytwarza w Polsce kosmetyczne żele kolagenowe, robi to, w samej podstawie procesu - w jeden i ten sam sposób, jaki "rozszedł" się wśród trójmiejskich laboratoriów w wyniku waśni konkurencyjnych już na początku wieku. Tym samym każdy taki wytwórca narusza prawo ochronne posiadacza patentu, co dowieść jest nader łatwo, jakkolwiek takie działania prawne nie były jeszcze dotąd podjęte.

  Renomowana kancelaria prawna dysponuje bardzo obszernym materiałem nad ten temat. Zbieraliśmy go pieczołowicie od wielu lat. Są to nie tylko dokumenty, lecz także świadectwa całego szeregu osób, które uczestniczyły osobiście w arcyciekawej walce konkurencyjnej o polski, rybi kolagen.

  Colway, jak wiadomo powszechnie, wygrał tę walkę w sposób nie podlegający dyskusji. Przekona się o tym każdy, kto wpisze w wyszukiwarkę internetową słowo: "kolagen". Zwycięzcy biorą w takich sytuacjach wszystko lub prawie wszystko. Nie podejmowaliśmy więc dotąd żadnej batalii prawnej, gdyż żaden z niszowych wytwórców żeli kolagenowych nie stanowi dla naszej Sieci poważnej konkurencji. Do tego dodać należy, iż Kolagen Naturalny też już nie jest dla Colway od dobrych kilku lat produktem najważniejszym w wolumenie obrotów handlowych. Nasza oferta jest obecnie znacznie szersza i obfituje też w inne hity sprzedaży. Mamy w niej dziś już m.in. również żele kolagenowe, które biotechnologicznie wyprzedziły hydraty pozyskiwane metodą prof. Frydrychowskiego o całą epokę. Kolagen Naturalny jest przecież dla Colway ciągle produktem flagowym, w tym sensie, że ma swoją wierną klientelę, że jest istotny dla naszej rozpoznawalności i daje początek naszej historii i naszej legendzie marketingowej.

  Zobacz Tutaj Jedyny Patent Kolagenu Naturalnego  Dlatego ani przez myśl by nam nie przeszło, aby produkt ten kiedykolwiek zaniedbać marketingowo, czy pod względem jego ochrony prawnej.

  Do takiej ochrony przygotowaliśmy się i niewykluczonym jest, iż ją w tym roku podejmiemy. Słychać bowiem, że Menedżerowie i Dystrybutorzy Colway są, co i rusz podszczypywani przez sprzedawców niszowych marek hydrożeli kolagenowych. Niechby zresztą i byli, dopóki "werbujący" nie wygadują im, bądź klientom, że ich nie posiadający ochrony patentowej i wtórny produkt jest "lepszy" od Kolagenu Naturalnego - który w tych działaniach bywa często i w sposób niewybredny postponowany. 


  Słyszymy, że oto właśnie znowu aktywizują się postacie, które przegrały ongiś całkowicie na własne życzenie swój los biznesowy z Colway i powołują do życia kolejne twory marketingowe, jakie mają być dla nas konkurencją. Proszę Państwa, nie będą. A jeżeli będą, to niewiele znaczącą. Nie przeszkadzają nam takie "konkurencje" zresztą zbytnio, dopóki nie przeszkadzają one Wam.

  W związku z tym mamy prośbę. Jeżeli stwierdzicie jakieś szczególne nasilenie działań, których celem jest przewerbowywanie Waszych współpracowników lub Waszej klienteli, a zwłaszcza jeżeli odbywać się to będzie w sposób rażąco naruszający dobre obyczaje i prawo - wówczas zacznijcie takie epizody uwieczniać na nośnikach dźwięku i obrazu, czy w jakikolwiek inny sposób archiwizować. I zgłaszać do nas.

  Jesteśmy już nieźle przygotowani do tego, by osobom wytwarzającym i usiłującym sprzedawać "kolageny" jakich istnienie narusza prawo ochronne nr 206813 - nie potrafiącym samodzielnie pozyskać i wyszkolić dystrybutorów, a także zdobyć konsumentów inaczej, jak szkalując nasze produkty w oczach tych, którzy już polskiego kolagenu abonamentowo używają - sprawić prawdziwą łaźnię prawną!


  Wysyłamy ten sygnał równocześnie do tych, którzy mniemają się być naszą konkurencją. Pozwalamy i pozwolimy Wam istnieć, mimo iż naruszacie prawo ochronne dla sposobu wytwarzania kolagenu ze skór rybich, mimo iż popełniacie rozliczne plagiaty naszych koncepcji i naszych materiałów, nawet naszych zarejestrowanych dawno w unijnych bazach nazw własnych. Mamy bowiem liberalny światopogląd i dużo tolerancji. Jednakże prosimy, byście zachowywali się przyzwoicie i powstrzymali zapędy waszych aktywistów do działań nieetycznych. Pozyskujcie własną klientelę i własnych przedstawicieli handlowych własnym sumptem. Sami ich wyszkolcie, a zaniechajcie podkradania naszych, posługując się przy tym negatywnymi i nieprawdziwymi komunikatami.

  Zważcie na to, że wezwania do zaniechania działań naruszających prawa ochronne i autorskie, już przez samo nagłośnienie ich, wobec sytuacji dość jednoznacznej: posiadanie/nieposiadanie patentu oraz rozpoznawalność naszych marek - przyniosą nieporównywalnie większe szkody waszym interesom, niż zawsze mniejsze od oczekiwanych w skutkach "podkradanie" owoców cudzej pracy. Znamy się nie od dzisiaj, więc mieliście niejedną okazję do sprawdzenia, czy my zawsze robimy to, co zapowiadamy, czy zdarza nam się rozmijać ze słowami. Oceńcie zatem sami, co jest i dla was biznesowo lepsze.    ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |
  Kolagen Naturalny - \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl © 2006-2016