UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    


  PYTANIA - DYSTRYBUCJA


   
 • Kolagen Dystrybucja

 • Marketing system
 • Historia biznesu
 • Jak zarabiać ?
 • Inventia
 • Colway
 • Pytania
 • Jeżeli w zestawie pytań nie ma tego , które Cię interesuje po prostu napisz do nas!

  Pytania - kliknij na pytanie aby uzyskać odpowiedź.

   

  Odpowiedzi: 

   
  Czy kolagen uzależnia skórę? Czy organizm nie przyzwyczai się po dostarczeniu białka z zewnątrz i nie zaniecha własnej produkcji?

  Chcielibyśmy aby tak było. Jest jednak dokładnie na odwrót. Dotychczasowe badania wykazują, że zaobserwowany obiektywny przybytek tkanki skórnej po ok. 100-dniowym nieinwazyjnym liftingu kolagenowym, jest efektem nie tyle dostarczenia tkance białka podporowego z zewnątrz, co "obudzenie" fibroblastów poprzez taką właśnie stymulacje i jak gdyby zmuszenia ich do wysiłku produkcyjnego w okresie, gdy zaczynają myśleć o emeryturze. Ścisła odpowiedź na to pytanie wymaga 2-3 lat badań klinicznych. Jest jednak wiadomość dobra. Znaczna część naszych klientów po zastosowaniu Kolagenu 5-26 zauważyła znaczna poprawę w wyglądzie swojej cery i skóry.


   

  Dlaczego wiele firm kosmetycznych odeszło w latach 2000-2002 od suplementacji swoich kremów kolagenowych?

  Były trzy przyczyny: mniejsza od oczekiwanej skuteczności kolagenu bydlęcego, nieaktywnego biologicznie- zbyt płytka jego wchłanialność oraz z obawy przed przenoszeniem tą drogą choroby "wściekłych krów".

   

   

  Co to jest elastyna występująca w składzie preparatu?

  Jest to również białko podporowe, siostrzane niejako do kolagenu.

   


  Ile konkretnie jest czystego kolagenu w naszym Kolagenie Naturalnym?

  Pytanie nieco jest źle postawione. Odpowiedź ścisła bowiem jest - ok. 45%, nie oddaje istoty zagadnienia. Po oddzieleniu wody, kwasu mlekowego i olejków, które w procesie emulgacji nadają preparatowi postać żelu- otrzymalibyśmy spowrotem niemal czyste białko. Wówczas jednak utracilibyśmy właściwości transdermalne i byłby nietrwały. Lepsza odpowiedź jest : maksimum ilości możliwej do wchłonięcia całkowitego poprzez zewnętrzną warstwę naskórka.

   

   

  Czy posiadamy konkurencje?

  Tak, oczywiście. Żel na bazie kolagenu rybiego wytwarza i sprzedaje prof. Przybylski z Sopotu, jeden z autorów tego wynalazku. Prężnie natomiast rozwija się konkurencyjna sieć sprzedaży bezpośredniej z Wybrzeża - Collagen Beauty International, której życzymy dla wspólnego dobra jak najszybszego poprawienia formuły preparatu, aby nie denaturyzował się w temperaturze 18°C. Rozwój sieci Collagen Beauty budzi nasz podziw. Będziemy z nimi konkurować prostszymi oraz liberalniejszymi zasadami i lepszymi warunkami finansowymi dla naszych Dystrybutorów. Ponadto kolagen rybi wytwarzają od niedawna producenci w Stanach Zjednoczonych, Austrii, Francji i we Włoszech. Robią to jednak wyłącznie w formie półproduktów dla firm kosmetycznych i jak dotąd nie dotarli do sekretu potrójnej helisy. Ciekawostką, o której mało wiemy, są rosyjskie próby ekstrakcji kolagenu z ikry bieługi.
  Więcej : http://www.urodapolska.pl/kolagen_konkurencja.html


   

  Czy Colway zamyśla poprawić design produktów, dla niektórych daleki od ideału?

  Oczywiście. Jesteśmy młodą siecią, która poczyniła ogromny wysiłek finansowy, aby zatrzymać Kolagen Naturalny formuła 5-23 w Polsce. Obecne opakowania dziedziczymy niejako po pierwszych próbach dystrybucji, czynionych przez producenta INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES.  Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie "z terenu", z chwilą gdy okrzepniemy jako sieć dystrybucyjna.

   

   

  Czy Colway nie "wykoleguje" z nieutracalnych poziomów lokomotyw tego biznesu, jak bywało to już w Polsce w marketingach sieciowych?

  To najlepsze pytanie. Podchodzimy do niego emocjonalnie, jako że zarząd Colway tworzą ludzie, którzy "robią" sprzedaż bezpośrednią od 1994 roku co najmniej i sami przeżywali podobne rozterki. Jeżeli umowa umowa dystrybucyjna nie rozwiała w swej dość odmiennej od standardu treści wątpliwości Pani - to zapraszamy przy podpisywaniu umowy menedżerskiej do notariatu. Zasadą naszą jest - najpierw i przede wszystkim zarobić muszą ludzie, którzy wykonali tytaniczną pracę. Przy nich i ich sukcesie - zarobimy także my.

   

   
  Czym właściwie różni się kolagen rybi od bydlęcego?

  Przede wszystkim nie alergizuje. Im szlachetniejsze gatunki ryb służą do ekstrakcji kolagenu, im mniej zanieczyszczone akweny słodkowodne są źródłem ich odłowu, tym bardziej spada, aż do granicy promilowej błędu statystycznego odsetek osób, które uczula produkt wytwarzany na bazie ekstraktu w ten sposób pozyskiwanego. Od 1999 roku odchodzi się w chirurgii plastycznej od kolagenu wołowego. Kolagen rybi wyklucza przeniesienie prionów. Mimo, że ryzyko jego jest znikome, psychoza wytworzona przez media odstręcza klientelę od kolagenu bydlęcego. Najważniejsze wreszcie dla nas. To ekstrakt skór rybich, łososiowatych pierwszy poddał się polskiej metodzie hiperfiltracji poprzez fibroiny jedwabiu, co dało znany nam wszystkim efekt.

   

   
  Co odpowiedzieć wykształconemu klientowi na żądanie okazania wyników badań klinicznych, dowodzących oddziaływania naprawczego kolagenu na zmarszczki skórne?

  Po pierwsze okazać opinie, które posiadamy. Po drugie odesłać do bibliografii artykułów i opracowań traktujących o kolagenie rybim zachowującym potrójną helisę. Problem nie jest łatwy. Polski wynalazek wywołał w latach 90-tych sensację światową i znalazł szeroki oddźwięk w literaturze fachowej , do której specjalista dotrze bez trudu. Koncerny farmaceutyczne i kosmetyczne czekały jednak na autoryzowane wyniki badań polskich, na które nikt, jak to u nas bywa, nie kwapił się wyłożyć niebagatelnych sum. Autoryzowane badania klinicznie uznanych opiniodawczo ośrodków światowych kosztują kilkaset tysięcy dolarów i trwają wiele miesięcy. Podejmowane są ponadto tylko w testowaniu finalnego, dopracowanego produktu. To właśnie tym perturbacjom zawdzięcza sieć Colway odkupienie praw do dystrybucji Kolagenu Naturalnego. Producent odsprzedał koncernom farmaceutycznym kolagen w formie półproduktu, dodatku do ekskluzywnych kremów. Uczynił to będąc świadomym, że oferta zakupowa oparta została o badania kliniczne, które są jednak własnością i tajemnicą handlową oferentów. Produkt flagowy INVENTII - Kolagen Naturalny Nowa formuła 5-23 ciągle nie posiada certyfikatu ośrodka posiadającego autorytet światowy - będącego w naszej dowolnej dystrybucji jakkolwiek opinie takie, już po nabyciu przez COLWAY praw do wyłącznej dystrybucji - powstały! Wiemy, gdzie są i znamy ofertę finansową ich wykupu....

   

   
  Co robić, gdy nabywca żąda faktury VAT?

  Wystawić. Jeżeli zaś nie prowadzisz działalności gospodarczej, zmusić do tego menadżera, od którego masz produkt. Jeśli odmówi, powiadomić o tym COLWAY. Jesteśmy siecią działającą legalnie , na każdym poziomie dystrybucji i każdy nasz klient ma prawo do rachunku, lub paragonu fiskalnego.

   

   
  Co zrobić gdy zaginęła przesyłka produktów?

  Interweniować u nadawcy. Potwierdzić zgodność adresu odbiorcy, ustalić numer nadawczy i wyjaśnić. To samo w przypadku błędu w przekazie pieniędzy za zapłatę. W wypadku skrajnym sporu - angażować COLWAY.

   

   
  Nie chcę z przyczyn osobistych wejść do struktury pod osobę, która pokazała mi biznes COLWAY.

  Znaczy to jedynie, że jesteś "psem ogrodnika" ponieważ wynik twój ni jak nie zależy od miejsca w strukturze sieci. A jedynie od twojej pracy. Zawsze znaleźć możesz inną osobę wprowadzającą. COLWAY nie pochwala żadnych prób obejścia, ani też nigdy nie pomaga w nich. Absolutnie niecelowe jest telefonowanie bądź mailowanie do nas celem wpisania się do struktury bezpośrednio pod centralą. Jeśli przeanalizujesz system, to zrozumiesz, że nie daje ci to żadnych korzyści poza ambicjonalnymi.

   

   
  Ktoś w moim miasteczku robi mi nieuczciwą konkurencję wewnętrzną, sprzedając kolagen znacznie poniżej cennika. Ostatnio nawet wstawił go do aptek. Co robić?

  Bez wątpienia robi to Dystrybutor, dążący wszelkimi metodami do osiągnięcia pozycji menedżerskiej lub Menedżer wyzbywający się "po kosztach" swojego kontyngentu, jako, że głównym jego dochodem stała się już prowizja z obrotu zbudowanej struktury. Nie pochwalamy zaniżania cen ze szkodą dla innych i zjawiska takie próbujemy eliminować. Z drugiej strony - nie jesteśmy żadną sektą i rozumiemy, że woda nigdy nie płynie do góry.... W grze wolnorynkowej nie da się wyregulować do końca dopingu i sprzedaży bez zysku, czynionej na przykład dla uwolnienia środków obrotowych. Twój konkurent zmęczy się pewnie wreszcie bieganiem z pustą teczką - sensem handlu jest przecież marża.


   
  Moja stała klientka nabywa dla oszczędności tylko kolagen Graphite i używa go do twarzy.

  Może mieć rację. Kolagen Graphite nie jest gorszy od Platinium, z punktu widzenia efektów działania. Jednak na pewnych typach cery może pozostawić mikroskopijny osad, który należy po prostu zetrzeć wacikiem. Jak to zawsze w życiu coś za coś.


   
  Jak jest naprawdę z prawami patentowymi do kolagenu? Różne rzeczy czyta się w Internecie...

  To bardzo polska historia. Kilku co najmniej naukowców gdańskich uważa się za ojców wynalazku, tymczasem patent zarejestrował jeden tylko z nich, który nigdy go nie wykorzystywał i zachowuje obecnie anonimowość jaką szanujemy. Największe, pretensje, przynajmniej medialne zgłasza tutaj prof. hab. Józef Przybylski - były dyrektor Instytutu Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. W odróżnieniu od konkurencji, mamy Wielki Szacunek dla profesora, w uznaniu jego ogromnych osiągnięć naukowych. Jesteśmy jednak handlowcami, którzy nie bardzo wyobrażali sobie magazynowanie i transport kolagenu w chłodniach, jak i nakazywanie klientom by przechowywali go cały rok w lodówce. A tego wymagałyby, przy zachowaniu rzetelności kupieckiej produkt oferowany przez Profesora. Dlatego kroki swe skierowaliśmy do producenta, którego laboranci prawdziwie dopełnili dzieła wielkiego wynalazku - opracowując formułę 5-22, 5-23 a na dzień dzisiejszy 5-26.

   


  Jak polemizować z kłamstwami sieci konkurencyjnej, które dezawuują nasz produkt?

  Nie sądzimy, by trzeba było się zwalczać. Zdrowa, solidna konkurencja - jak pokazuje historia wolnego rynku - dopinguje i wzmacnia. Jeśli jednak chce Pani tego koniecznie, proszę poddać produkt nasz i konkurencyjny ocenie klienta, po kilku dniach przechowywania ich obu na półce, bez opakowania, powiedzmy w lipcu...Lub podpytać sprzedawcę konkurencji, co czuje parkując na słońcu samochód, w którego bagażniku zostawia karton preparatu kolagenowego?

   

   
  Cierpię na chroniczny brak próbek reklamowych. Czy nie mogłabym już nie za darmo, ale za zapłatą otrzymać ich tyle ile potrzebuję?

  Tak aczkolwiek z pewnymi zastrzeżeniami. Prawo zabrania detalicznej sprzedaży próbek. COLWAY sprzedawać je może zatem jedynie fakturowo, jako materiały reklamowe Twojemu Menadżerowi i to z nim musisz się porozumieć. Wiedz o tym również, że właśnie wskutek uwarunkowań prawnych zakup próbek nigdy nie będzie zaliczał się do twojego obrotu. Traktowane one zawsze będą jak na przykład druki reklamowe.

   

   
  Mieszkam przy granicy litewskiej, jestem w każdy weekend w Kownie, gdzie rozchodzi się większość moich produktów. Jak zostać mogę przedstawicielem COLWAY na Litwę?

  Brawo! Najpierw jednak prosimy dojść do nominacji menadżerskiej, do której pani nie ma daleko. Następnie "lub lepiej już teraz" założyć działalność gospodarczą w Polsce (koniecznie z europinem) lub od razu na Litwie. Krokiem kolejnym będzie upewnienie się, jakich dokumentów wymaga miejscowe prawo do legalnej dystrybucji naszego produktu tam, oraz przetłumaczenie i wydrukowanie materiałów, opakowań, folderów, zredagowania wzoru umowy dystrybucyjnej - w czym wszystkim COLWAY pomoże pani wydatnie, tak organizacyjnie jak i finansowo. Jeśli zarejestruje pani swą firmę na Litwie wówczas wszelkie zakupy Kolagenu Naturalnego czynić będzie pani z płatnością pomniejszoną o 22 % polskiego VAT. Trzymając za panią kciuki i obserwując, rosnące obroty, czekać będziemy na moment, w którym zasiądziemy do negocjowania z udziałem producenta, czyli INVENTIA POLISH TEHNOLOGIES trójstronnej umowy, dającej pani wyłączne prawa do dystrybucji Kolagenu Naturalnego na Litwie.

   

   
  Sprzedałem w ciągu niespełna miesiąca, wśród znajomych, rodziny, sąsiadów i starych klientów, kolagen za blisko 6000 zł. Zarobiłem więcej niż na świadczonych od lat usługach. W następnym miesiącu interes prawie stanął. Dlaczego?

  Dlatego, że skupił pan swój wysiłek jedynie na sprzedaży , a nie na budowaniu grupy. Dlatego, że opowiadał pan wyłącznie zapewne o produkcie, a nie o potencjale dochodowym, które on niesie. Podejrzewamy, że nie jeden pański klient, przeczytawszy ulotkę znalezioną na dnie opakowania prosił pana o ponowne spotkanie. Ale pan biegł dalej, by zarobić 40 zł nie myśląc o tym, że może zostawia za sobą tysiące złotych... Każdy z nas ma ograniczoną liczbę znajomych. Panu właśnie zapewne oni się kończą, i dlatego biznes, który wydawał się świetnym zdaje się wchodzić w kryzys. Jeszcze nie wszystko stracone. Można wrócić do nich wszystkich i pokazać im możliwości zarobkowe, choć o wiele łatwiej było to zrobić od razu. Mawiał geniusz biznesu - Carnegie, że jeden dolar zysku ze stu sprzedaży innych ludzi jest znacznie lepszy od stu dolarów z jednej sprzedaży własnej.

   

   
  Uważam, że nie nadaję się do budowania struktury. Nigdy nie miałam talentów przywódczych ani organizacyjnych. Menadżerstwo to chyba nie dla mnie. Wystarczy mi jak dorobię drugą rentę, sprzedając kolagen.

  Szanowna pani ! Po pierwsze, stanie pani wkrótce przed identycznym problemem jak Dystrybutor z pytania powyżej. Wtedy zaś, chcąc konsekwentnie realizować swój plan, będzie pani musiała parać się czystą akwizycją - co jest trudniejsze od dystrybucji we własnej, rozbudowywanej ciągle siatce konsumenckiej. Po drugie, network marketing, to jeden z nielicznych biznesów, w którym mając szczęście ściślej - szczęście do ludzi, można całkiem niespodziewanie osiągnąć ogromne profity właśnie z zaproszenia ich do tej gry. Sądzimy, że gdyby postrzegłaby pani, że o to pięć osób z pośród wprowadzonych, wyrasta na Menadżerów - wówczas mimo niechęci, sięgnie pani chyba po prowizję, która przekroczy miesięcznie na przykład roczną wartość pani renty. Warto się zastanowić...


   
  Stworzyłem z koleżanką i jej siostrą "spółki zakupowej". Na jej licznik nabyliśmy, kolagen, który jednak poprzez tworzoną grupę rozprowadziłem w 80 %. Zbliżyliśmy się do poziomu kwalifikującego nas do nominacji menadżerskiej. Jaka jest szansa, że to ja ją otrzymam, a nie zaś ona?

  Niestety żadna. Jesteśmy siecią liberalną, która nie mnoży zasad utrudniających dystrybutorom życia, ale nie odpowiadamy za pańskie sojusze, ani kombinacje, których celem było przyspieszenie awansu. Nasza propozycja brzmi: po zdobyciu nominacji menadżerskiej porozumieć się z koleżanką i odkupić od niej za cenę relatywną do wkładu pracy jej i siostry, prawa do prowizji od obrotu zbudowanej przez was struktury, które może ona oczywiście scedować umowę zaakceptowaną przez COLWAY na pana.


   
  Wskutek nieuwagi zniszczyłem poprzez zalanie partię pudełek na produkcie. Czy firma mi je wymieni?

  Oczywiście. Skoro był to pojedynczy epizod, niezwłocznie wysyłamy nowiutkie kartoniki gratis, z tym jedynie, że sam je skleisz.

   


  Wiem, że mój Menedżer już trzeci miesiąc z kolei przyporządkowuje wykreowany realnie przeze mnie obrót innym osobom , by już brać za to prowizje. Czy na pewno nominuje, gdy przyjdzie mój czas ? Czy "zwróci" mi ten obrót?

  Jesteśmy spokojni, że tak właśnie będzie, gdyż ma w tym najgłębszy interes. Tymczasem wykorzystuje po prostu liberalność systemu marketingowego. Będzie Pani już sama jako Menedżer postępować podobnie...Aby spać spokojnie radzimy tymczasem kazać sobie co najmniej kwitować każdy swój zakup.
  Czy jako Menedżer muszę sam osobiście sprzedać miesięczny kontyngent kolagenu za 2501,00 zł detal, uprawniający mnie do prowizji ze struktury?

  Z treści pytania poznajemy, że nie jesteś jeszcze Menedżerem...Inaczej wiedziałbyś, że w tej sieci Menedżer bardzo wiele może, a bardzo mało musi..  Czy nominując "incydentalnie" np. własnego męża na Menedżera, otrzymam z jego pierwszego obrotu, powiedzmy minimalnych 2501,00 zł detal - swoje 7% prowizji za pierwszą linię?

  Lepiej. Jeśli szanowny małżonek, zostawszy tak łatwo Menedżerem, powtórzy ten manewr np. z mamusią - wówczas wpadnie Pani jeszcze 6% za obrót teściowej, która rzecz jasna będzie Pani drugą linią. W rodzinie zostaną trzy prowizje. Jest to fenomen systemowy, niebywale stymulujący rozwój naszej sieci.  Jeżeli w zestawie pytań nie ma tego , które Cię interesuje po prostu napisz do nas!

       ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |
  Kolagen Naturalny - \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl © 2006-2016