UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    
  Moje7minut


  U osób niećwiczących, od 25 roku życia masa mięśniowa maleje w tempie 0,5% rocznie


   
 • Kosmetyki Colway

 • Krem na dzień
 • Krem na noc
 • Peeling
 • Tonik • Balsam
 • Eliksir
 • Serum
 • Żel


 • Colvita


 • Złota Maska


 • Witamina C
 • Moje7minut


  Tempo to utrzymuje się do 60 urodzin - później niestety przyspiesza do 1% rocznie, po 70 roku życia do 2%,
  po 80 roku życia do 4% a po 90 do 8% rocznie.

  W wieku 65 lat osoby nie aktywne fizycznie są już pozbawione od 9-18% masy tkanki mięśniowej, a do 80 roku życia może jej być mniej nawet o 35-40%

  Brak ćwiczeń (zanik mięśni) + Brak Kolagenu i po 65 roku życia zaczynamy mieć problemy z poruszaniem się - Pomyśl o tym wcześniej!

 • Dlaczego ćwiczenie krótko, ale intensywnie wystarczy
 • Czemu dieta jest stratą czasu, jeśli nie zaczniesz ćwiczyć
 • Jak możesz skutecznie odchudzić się bez efektu yo-yo z programem Moje7minut
 • Zadbaj o Super Wygląd i Kondycję Trenując 7 minut dziennie trzy razy w tygodniu
 • W czasach prehistorycznych kiedy nie było siłowni i klubów fitness nie było też przetwarzanego jedzenia.

  Ludzie - myśliwi wychodząc na polowania pokonywali ogromne dystanse w poszukiwaniu jedzenia. Długie bezowocne godziny marszu były nagradzane i kiedy przyszła właściwa chwila z całych sił ruszali do "ataku", goniąc i polując na zwierzynę angażując w to wszystkie swoje pokłady siły.

  Ciało ludzkie jest tak zaprojektowane przez naturę aby pracować długo i powoli lub krótko i ciężko. Nie może pracować w tych dwóch cyklach na raz! Większość z nas pracuje długo i wracając do domu po pracy, długi siłowy trening jest ostatnią rzeczą, o której myślimy.


  Co Tak Naprawdę Się Liczy Podczas Wykonywania Ćwiczeń?

  Ćwiczenia to proces, w którym nasze mięśnie/ciało zostaje nadwerężone, osłabione, po to by z nadwyżką zrekompensować "straty" oraz odbudować nadwerężone mięśnie adaptując się do zadanego wysiłku.

  Niektórzy z nas, co ćwiczyli wcześniej wiedzą, że po godzinie lub dwóch ćwiczeń na drugi dzień nasze ciało a właściwie mięśnie są obolałe właśnie z powodu zaistnienia powyżej wspomnianego procesu. Jest to tzw. stan kataboliczny. Rekuperacja mięśni z drugiej strony, to stan anaboliczny, gdy próbują one się odbudować i zaadaptować do sytuacji. Wówczas właśnie następuje ich wzrost.

  Dlaczego Mięśnie Rosną Podczas Snu?

  Ćwiczenia to tylko bodziec dla mięśni, który wprowadza je w anaboliczny stan rekuperacji. Zatem czas spędzony poza siłownią lub też odpowiednia przerwa, jest niezbędna w procesie budowania masy mięśniowej.

  Powtórzę ponownie - czas spędzony poza siłownią pozwala mięśniom na wzrost i adaptację adekwatną do wcześniejszego wysiłku.

  Kataboliczne Hormony Czyli Dlaczego Mamy Depresję

  Kortyzol jest jednym z katabolicznych hormonów uwalnianych do organizmu. Jeśli ćwiczysz za dużo, hormon ten produkowany jest w nadmiarze, w wyniku czego twoje ciało jest pozbawiane EPINEFRYNY oraz DOPAMINY. Są to hormony odpowiedzialne za twoje dobre samopoczucie czyli zadowolenie, podekscytowanie, ogólnie mówiąc dobry humor. Dlatego większość z nas przestaje ćwiczyć po kilku wizytach na siłowni.

  Po prostu nie dajemy rady. Mięśnie są przemęczone a my nie czujemy zadowolenia.

  Podczas przerwy, gdy następuje proces rekuperacji do naszego organizmu uwalniane są anaboliczne hormony takie jak testosteron. Następuje również wzrost poziomu DOPAMINY co wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i daje nam więcej energii.

  Ponad 90% Osób Ćwiczy Za Dużo!

  Zaczynając program ćwiczeń zwykle czujemy się bardzo dobrze lecz w krótce zaczynamy ćwiczyć za dużo w efekcie czego uwalniane są "złe" hormony i rezygnujemy z programu zasłaniając się brakiem czasu lub lenistwem. Uczucie smutku, frustracji a nawet nienawiści w takich przypadkach nie jest również rzadkie.

  Logiczna konkluzja.

  Zatem jeśli ćwiczenia są kataboliczne a przerwa anaboliczna. czyż nie jest lepiej ćwiczyć mniej pozwalając ciału i mięśniom na stosowną rekuperacje, adaptację i odbudowę?

  Mówi się nam, że jesteśmy leniwy, otyli, itd. a my przecież pracujemy tak ciężko w pracy, w domu przez wiele godzin przy wychowywaniu dzieci, sprzątaniu czy nawet rozmawianiu przez telefon. Wszystko to powoli pozbawia nas energii stopniowo przez cały dzień.

  Z tego powodu ostatnią rzeczą, jaką chcesz robić to szalony, długi program ćwiczeń.

  Próbowałem Różnych Metod Ale Bezskutecznie

  Ile razy słyszałeś żeby nie ćwiczyć tych samych partii mięśni pod rząd? Musiałeś to słyszeć, jeśli w życiu choć raz byłeś na siłowni lub miałeś przyjaciela, który ćwiczył. Teraz już wiesz, że to całkiem logiczne. Stan kataboliczny (po ćwiczeniach kiedy bolą nas mięśnie) może utrzymywać się nawet 5 dni a stan anaboliczny (kiedy nasze mięśnie się odbudowują i rosną) następne tyle. Ćwicząc te same partie mięśni na siłowni co drugi czy co trzeci dzień, robimy sobie krzywdę. Wydzielają się złe hormony, o których mówiliśmy wcześniej, chodzimy sfrustrowani i wcześniej czy później stwierdzamy, że siłownia jest nie dla nas a nasze doświadczenie z nią związane potem relacjonujemy z dozą niechęci i bezradności w licznych opowieściach o odchudznaniu.

  Mięśnie Mnie Już Nie Bolą- Mogę Ćwiczyć!

  Hipertrofia mięśnia, czyli jego wzrost następuje wówczas, gdy mięśnie przestają cię boleć. Co wówczas robi większość osób? Zaczyna ćwiczyć je ponownie. BŁĄD! Aby uzyskać dobry wynik i odnotować postęp w budowie masy mięśniowej należy pozwolić mięśniowi na wzrost i adaptację jeszcze przez 5-10 dni. Wielu profesjonalnych sportowców również popełnia ten sam błąd polegający na przetrenowaniu, dlatego kariery niektórych z nich nie trwają długo.

  Jak Spalać 1000 Kalorii Dziennie Nie Robiąc Nic

  7 Minutowy Trening działa bez znaczenia czy chcemy spalać tłuszcz czy też budować mięśnie. Przyjrzyjmy się fizjologii mięśni, aby lepiej zrozumieć nasz koncept.

  Około 0,5 kg mięśnia spala ok. 100 kalorii dziennie. Do wieku 40 lat, większość z nas traci ok 5kg mięśni, porównując naszą masę do wieku 21 lat. Dotyczy to mężczyzn i kobiet. Przy naszym krótkim, intensywnym treningu możesz odzyskać tą masę mięśniową, którą miałeś wcześniej.

  Zatem twoja wcześniejsza szczupła sylwetka powoli zanikła, ponieważ twój metabolizm zwolnił ok 1000 razy. Jeśli odzyskasz tą utraconą masę mięśniową twój metabolizm przyspieszy a spalanie kalorii będzie o ok. 1000 razy bardziej efektywne codziennie. Pomyśl o tym. 1000 kalorii spalonych więcej nie robiąc absolutnie nic!

  7 minut dziennie trzy razy w tygodniu pozwoli ci odzyskać mięśnie z młodości i spalać 1000 kalorii więcej podczas odpoczynku. To odpowiednik 1,5h ćwiczeń dziennie na bieżni!

  Niektórzy mówią: "Moje mięsnie zamieniły się w tłuszcz". To co naprawdę się stało to że mięśnie z powodu obniżenia aktywności fizycznej się obkurczyły przez co spadła wydolność organizmu do spalania kalorii.

  Ponieważ większość osób nie zmienia nawyków żywieniowych a wręcz przeciwnie z wiekiem pochłania więcej kalorii, naturalnie nasze mięśnie i narządy się otłuszczają.

  Dlaczego 7 Minutowy Trening Jest Tak Efektywny?

  Gdy poruszamy kończynami niektóre z włókien mięśniowych ulegają skurczom. Ich ilość zależy od ciężaru, który podnosimy. Podnosząc kubek z herbatą, doprowadzamy do skurczu być może 5% włókien w danym mięśniu. Aby doprowadzić do skutecznego wzrostu mięśnia w fazie anabolicznej musimy go doprowadzić do stanu tzw. chwilowego pozytywnego załamania. Do tego niezbędny jest odpowiedni ciężar tak, aby doprowadzić do skurczu jak największej ilości włókien mięśniowych w danej partii mięśni.

  W momencie załamania mięsień otrzymuje odpowiedni bodziec prowadzący do jego wzrostu. Aby to osiągnąć ćwiczymy intensywnie przez bardzo krótki czas (20-30 sekund). Robimy to tylko raz bez powtórek!

  Powtórki są bezproduktywne i często prowadzą do katabolicznego przetrenowania.

  Czyli np. robisz pompki do momentu aż nie możesz się podnieść. To wszystko co musisz zrobić. Można to porównać do sprintu na 100m, gdzie następuje ogromna "eksplozja" wysiłku na bardzo krótki czas.

  Jednakże, ważną rzeczą jest aby odpowiednio dobrać ciężar do swojej siły. Załamanie powinno nastąpić w przeciągu 8-12 powtórzeń. Jeśli robisz 20 i więcej powtórzeń, ciężar jest za lekki a twoje mięśnie stają się niewydolne z innego powodu. Zbiera się w nich kwas mlekowy. Ta sytuacja jest niepożądana. Zatem powinieneś unikać wykonywania wielu powtórzeń. W przypadku pompek, jeśli możesz łatwo zrobić więcej, potrzebujesz dodatkowy ciężar, aby doprowadzić maksymalnie jedynie do 12 powtórzeń. Dotyczy to również innych ćwiczeń wykonywanych w domu bez użycia przyrządów.

  Pamiętaj twoje mięśnie muszą się załamać jedynie raz. Wtedy osiągniesz największą skuteczność. Jest to łatwe szybkie i przyjemne. Twój poziom EPINEFRYNY się zwiększa, co powoduje uczucie zadowolenia.

  Dobre intencje na początku jakiegokolwiek programu ćwiczeń to kluczowa sprawa. Większość z nas jednak jest nieświadomie w ciągłej katabolicznej fazie przetrenowania. Pamiętasz? To czas spędzony na odpoczynku ma anaboliczny efekt na mięsień. Ćwiczenia to tylko bodziec a odpoczynek to rekuperacja, odbudowa i polepszenie.

  7 minut dziennie, 3 x w tygodniu sprawi, że naprawdę polubisz ćwiczenia. Przetrenowanie doprowadza, jak wcześniej mówiliśmy, do negatywnych emocji i naturalną rzeczą jest przerwanie czegoś, czego się nie lubi.

  Odpowiednia ilość i czas ćwiczeń da nam spory zastrzyk energii poczucie spełnienia czyli coś co lubimy i coś czego będziemy się trzymać.

  Teraz już wiesz, dlaczego ponad 90% osób nigdy nie trzyma się swoich programów ćwiczeń. Dlaczego tak niewielka liczba osób potrafi zacząć ćwiczyć i wytrwać w reżimie najczęściej prowadzącym do przetrenowania.

  7 minutowy trening to program dla wszystkich (w każdym wieku), którzy chcą zacząć ćwiczyć, polubić wysiłek fizyczny i czuć się świetnie przez resztę dnia.

  - Nabierz Siły!
  - Spal Kalorie!
  - Schudnij!
  - Poczuj Energię!
  - Odzyskaj Kondycję!

  Przykłady Autentycznych Wypowiedzi:

  Cóż za wspaniały program fitness! Zrzuciłem już kilka kilogramów i zgubiłem ponad 10 cm w pasie. Rosną mi mięśnie i już czuję ulgę w bólach stawów, na jakie cierpiałem."

  Na początku nie byłem w stanie wykonać nawet jednej pompki. Nie upłynęły nawet 2 miesiące, a ja robiłem już pięć pompek. Choć nie wybieram się w najbliższym czasie na zawody kulturystyczne (bo nie jest to mój cel), to czuję się lepiej, wyglądam lepiej i nie zajmuje mi to dużo czasu.

  Zmagałam się z nadwagę przez większość życia i NIGDY nie lubiłam ćwiczeń! 7 Minutowy Trening dał mi właściwą wiedzę do osiągnięcia PERMANENTNEGO efektu utraty wagi i wolności od efektu yo-yo! Moja siła zwiększyła się TRZYKROTNIE w trakcie pierwszych 30 dni od 15kg do 80 kg wypychanych nogami! Zrzuciałam ponad 20 kilogramów i moje zaufanie do swoich możliwości wzrosło! Wiem, że ten program pomoże mi zrzucić kolejne 20 kg

   


  Odwiedź Nas na Facebooku

  Odwiedź Nas na Facebooku !


  Krem na dzień Krem na noc Peeling Tonik
  Historia Cennik Stosowanie


   

 • Kosmetologia - Historia
 •   ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |
  Kolagen Naturalny - \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl © 2006-2016
  Odwiedź Nas na Facebooku