UrodaPolska.pl Kolagen Naturalny - jedyny na świecie eliksir młodości Młodość-Uroda-Zdrowie
   
Kolagen Naturalny - Piękna skóra bez zmarszczki

Naturalny Transdermalny

Kolagen

Unikalna Formuła Q 5-26

Kolagen Platinum 200ml

   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt
 •    


  INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES


   
 • Kolagen Dystrybucja

 • Marketing system
 • Historia biznesu
 • Jak zarabiać ?
 • Inventia
 • Colway
 • Pytania
 • Kolagen Naturalny wytwarzany jest przez INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES - spółkę ze 100%-owym kapitałem polskim, nie korzystającą z kredytów, ani udziałów osób trzecich.
  INVENTIA była jedyną firmą polską, która w latach 2002-2003 zainwestowała środki w zbudowanie laboratorium i podjęcie badań, mających na celu zwieńczenie prac nad wynalezieniem polskiego kolagenu. Jej kadrę biotechnologiczną tworzą dyplomowani fachowcy - wyłącznie kobiety.

  Finalny produkt: Kolagen Naturalny Nowa Formuła 5-22, następnie 5-23 a obecnie 5-26 stworzyły więc kobiety - chemiczki, zaangażowane w swe dzieło emocjonalnie - dla wszystkich kobiet na świecie...
  Nie jest to ostatnie słowo zespołu badawczego INVENTII. Ponieważ kluczowym dla sukcesu światowego polskiego preparatu kolagenowego, jest problem progu temperatury górnej przechowywania go - INVENTIA udoskonaliła formułę produktu do poziomu 26°C - i to w 2005 roku.
  Producent stanowi wzorowy przykład firmy stabilnej finansowo. Zakontraktował dostawę skór najszlachetniejszych gatunków ryb słodkowodnych, żerujących w naturalnych zbiornikach, zapewniającą wiele lat produkcji. Sprzedaje kolagen rybi, jako półprodukt stanowiący domieszkę najdroższych kremów na świecie - trzem wiodącym koncernom kosmetycznym. Ich produkty oparte o nasz polski kolagen miały w maju 2004 premierę światową i konkurują z najbardziej ekskluzywnymi wyrobami Guerlain, Dior i Lancome.

  INVENTIA Polish Technologies Sp. z o.o. jest autorem, właścicielem i zarazem jedynym producentem biologicznie aktywnego kolagenu naturalnego tworzonego z zastosowaniem chemicznej modyfikacji w celu podniesienia jego chemicznej trwałości, termicznej stabilnosci oraz czystości.

  Zamiar uzyskania produktu o najwyższych parametrach użytkowych spowodował, że z naszą firmą zwiazali się wybitni specjaliści branży biochemicznej, biotechnologicznej i kosmetologicznej, którzy wzbogacają swe doświadczenia o najnowszą wiedzę we współpracy z placówkami naukowymi.

  Prace nad powstaniem naszego produktu trwały prawie dwa lata. W tym okresie poddawany on byl wnikliwym analizom laboratoryjnym i badaniom klinicznym, zmierzającym do uzyskania najdoskonalszej postaci, biologicznie aktywnego białka o konsystencji żelu transdermalnego.

  Celem nadrzędnym naszej firmy jest produkcja wysokiej jakości kosmetyków naturalnych, przyjaznych dla naszego zdrowia oraz wytwarzanych w pełnej harmonii z otaczającym nas środowiskiem.

  Kapitał firmy to w 100% udzialy polskich inwestorów, a więc Kolagen Naturalny Inventia - unikalna formuła 5-26 to calkowicie polski produkt, spełniający unijne warunki, pozwalające zaistnieć także na światowym rynku.

  Dzięki modyfikacjom, produkt nasz ma bardziej trwałą strukturą fizykochemiczną. Jest lepiej wchłaniany przez skórę. Nie wykazuje właściwości alergizujących i uczulających. Zawiera większą ilość aminokwasów, biorących udział w budowie kolagenu niż preparaty kolagenowe otrzymywane ze skór ssaków. Ma mniejszą masę cząsteczkową, co powoduje jego lepsze przenikanie przez skórę do głębszych partii organizmu. Innowacyjna technologia jego pozyskania gwarantuje uzyskanie kolagenu najwyższej jakości bez uszkodzenia jego naturalnej struktury. Sprawia to, że lepiej koryguje on ubytki w tkance łącznej skóry i skuteczniej pobudza organizm do produkcji kolagenu. Efektem tego jest poprawa napięcia skóry i wygładzenia zmarszczek. Obecny w składzie żelu kwas mlekowy - przyspiesza złuszczanie naskórka, wygładza go i rozjaśnia istniejące przebarwienia oraz ułatwia przenikanie innych substancji w głąb organizmu.

  Skład preparatu kolagenowego wg INCI: aqua, collagen, elastin, lactic acid, ethylparaben, methylparaben, propylparaben.


  INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES powierzyła dystrybucję swojego flagowego produktu Kolagenu Naturalnego pomorskiej firmie COLWAY, przejmującej od jesieni 2004 wyłączność na handel pierwszym na świecie specyfikiem, powodującym między innymi obiektywny przyrost tkanki skóry właściwej. COLWAY postawił na sieć konsumencką, ogólnoświatową, mającą początek w Polsce. Nie oznacza to bynajmniej, że kolagen sprzedawany będzie jedynie metodą: od konsumenta - do konsumenta. System jego dystrybucji otwarty jest tak samo dla hurtowni, drogerii i aptek, jak dla osób działających w marketingu bezpośrednim.

  Z poszanowaniem cenników obowiązujących równo, wszystkich odbiorców, faworyzuje on jednak dystrybutorów tworzących wielopoziomowe struktury sprzedaży. O strategii takiej zadecydowały: wnikliwe badania marketingowe, specyfika produktu oraz życiowe doświadczenia szefów COLWAY, którzy zapragnęli dać polskiej sprzedaży bezpośredniej, mającej dotąd nienajlepszą prasę - pierwszy historycznie towar, nie wymagający "wciskania", gdyż upragniony jest przez większość dorosłej populacji. Tak też się stało. Kolagen Naturalny okazał się wielkich hitem, zarówno jako produkt, jak i sposób na własny, beziwestycyjny a lukratywny biznes.

  Wydarzyły się rzeczy uważane dotąd za niemożliwe, przynajmniej w dystrybucji towaru metodą wielopoziomowego marketingu sieciowego. Osoby, które zaangażowały się w budowę struktur sprzedaży COLWAY, już w pierwszym miesiącu zarobiły kilka, a w drugim - kilkanaście tysięcy złotych. Rzesza takich menedżerów rośnie, sieć rozwija się arytmetycznie, a stymulują wszystko dwa czynniki: sensacyjny produkt, przebijający bezapelacyjnie wszystko, co dotąd zaistniało kiedykolwiek w MLM, sieciach konsumenckich, sprzedaży bezpośredniej - oraz system marketingowy COLWAY, który (przyznają to nawet najwybitniejsi i najwierniejsi swym organizacjom "sieciowcy" ) - wyznacza zupełnie nowe standardy, nie tylko w polskim, ale i światowym network marketingu!    ^ do góry

  | aktualności | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | mapa strony |
  Kolagen Naturalny - Producent - Inventia Polish Technologies \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - UrodaPolska.pl © 2006